Riješeno

Nestabilna internet veza - pad na kolokviju

  • 9 June 2021
  • 3 odgovora
  • 254 pregleda

Kako uspostaviti stabilnu vezu koja mi neće puknuti? Naime, radi online studiranja sudjelujem na online kolokvijima/ispitima i sl. Kolokvij jucer se pisao 1 h, i u zadnjoj minuti nestao mi je internet, obrisao sve odgovore te nisam mogla predati kolokvij! To mi se bilježi kao pad i stvara mi ogromnu frustraciju!! Ovo nije prvi put da dolazi do poteškoća, ali je prvi put razlog da sam pala kolokvij. Sada moram na ispitni rok zato što internet nije mogao izdržati obični Google Forms i Google Meet s uključenom kamerom. Ispit mi je ovaj ponedjeljak te nakon očitog traumatičnog iskustva ne znam kako održati stabilnu vezu makar 1 sat? Hvala unaprijed na odgovoru. Lp, Tea

icon

Najbolji odgovor od Kavopija 10 June 2021, 01:30

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @Tea Ozegovic,

Pretpostavljam da koristiš Homebox uslugu o čijoj brzini ovisi broj uređaja spojenih na istu baznu stanicu. Nažalost A1 kao operater nema utjecaj na opterećenje mreže. Ako imaš mogućnost korištenja druge infrastrukture, možeš zatražiti promjenu tehnologije na kabel ili barem paricu. Dostupnost tehnologija na svojoj adresi možeš provjeriti ovdje.

Ugodan dan. :relaxed:

@Kavopija Hvala na brzom odgovoru, 

Na bitne dane ispita, svi uređaji su ugašeni/odspojeni osim laptopa kako bi bilo što manje opterećenja.. Također sam u istoj sobi gdje je wifi (paket intertnet router + A1 tv programi). Jednostavno mreža pukne bio spojen 1 ili više uređaja.. Očito imam peh.

Ugodan dan također :) 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Napravi hotspot preko moba testiraj par dana i mislim da će ti biti ok kod takvih situacija gdje trebaš stabilnost veze.

Odgovori