Neprofesionalnost do bola

  • 30 November 2017
  • 0 odgovora
  • 343 pregleda

Za početak ću odmah reć da ovo u svom životu nisam doživio,i upozorio bih sve koji ovo čitaju da dvaput razmisle ako žele poslovati s vipom.Dakle,negdje oko 20.10. došlo je do nas dvoje vipovih agenata (tek ću kasnije saznati studenata koji nemaju pojma o pojmu),kako ja nisam bio doma,moj brat je dao jednog agenta po imenu Antonio na telefon da se dogovorimo za trio paket (int,tel,tv),no kako je i moj stric u kući pokraj htio isto prijeći na njih sa t-coma,ovaj nazovi agent je dogovorio kao 189,00 kn mjesečno ako oboje uzmemo zajedno.Točno tako je rekao,i 100 puta sam ga pitao da li je tako kako kaže.I ok sve dogovorimo,rekao je netko će nas kontaktirat,da dogovrimo prelazak telefona sa t-coma na vip i da će nam onda javit datum priključka.Oni su uistinu taj dan nazvali i prihvatili smo uvjete.No međutim,tjedan poslije mog strica zovu i dogovaraju datum prikljucka 14.11. s tim da on još uz telefon odjavljuje i max tv.Meni je bilo čudno kako mene i danima poslije toga ne zovu a ja sam još satima prije strica s njima dogovorio,nas su prve unesli u bazu podataka.Tada sam nazvao tog nesposobnog agenta,no međutim prije bi mi se bivša cura javila na poziv nego on.Dobrih 5 puta sam ga zvao,ali on nije niti uzvratio poziv naknadno.Preostalo mi je samo da zove, službu za korisnike,te mi je ta ženska tamo rekla da ona ne može znat konkretno za taj slučaj,ali da t-com ima pravo nas držat još 40 dana,te da su njima ruke vezane.Kada sam pitao kako nas ne mogu odjavit samo sa telefona već 10 dana,a strica su već odjavili i s max tv-a i telefona,i kako to da onaj njihov agent koji se pravio pametan i hvalio se svime i svačim,sad odjednom ne javlja,ona je rekla da je to tako random,a za agenta nezna ali mi je rekla da na papiru koji smo dobili od tog napuhanka ima broj njegove šefice pa da nju kontaktiram.Broj je usitinu i bio tamo,te se ona odmah i javila i napokon nešto knkretno rekla,a to je da mi ni ne možemo imat 189,00 kn nego 209,00 jer bi nas moralo bit troje,no nebitno,nije me ni bilo briga za cijenu nego da mi netko kaže koji se bog tu uopće dešava.Ona je rekla da će navratit do mene pa ćemo se sve dogovorit.Dan poslije je uistinu i došla,a 2 dana poslije su nas i zvali iz službe i rekli da nas priključuju 4.12. što je i više od mjesec dana otkad smo prvi put dogovorili,te sam pitao može li išta prije kako moj otac plaća račune od svoje firme preko interneta pa nam je bitno.Rekli su nažalost ne može ništa prije.Nisam bio zadovoljan ali ok,strpit ću se,dat ću im još jednu šansu,Par dana poslije,zovu mog oca i kažu kako priključuju 30.11. u 9 h 100%,te da ih zovemo na taj broj ako nežto nije ok.Danas je taj dan,nisam bio nimalo iznenađen kad se tehničari nisu pojavili.Ta gospođa koja je ostavila taj broj se naravno ne javlja,te sam opet kontaktirao valjda jedino osobu u toj firmi koja se javlja,a to je šefica tog nazovi prenapuhanog agenta.Ona je rekla da je zastoj zbog kiše,da su u mojoj ulici te ako je netko od mojih doma da im kažu da dođu.Moj brat ih je vidio,neki tehničar je rekao da su kod nas za sat,sat i pol,ali naravno da se to nije desilo.U isto vrijeme drugi tehničari od druge firme su bez obzira na laganu kišicu kod susjeda bez problema priključili internet.Dakle,ne samo da ću otkazat dogovoreno,nego ću do kraja života upozoravat ljude kakvi neprofesionalci tu rade,te ću i svoj mobilni telefon tj broj prenest na drugu mrežu koja nema veze s vipom,a taj broj imam od 2003 godine.Ljudi dragi,vjerujte mi na riječ,uštedite živce i rađe si nađite neku alternativu,a vi gospodo iz vipa,preporučujem vam da kao prvo date otkaz ovim nesposobnim ljudima koji ni smetlište nebi mogli vodit a kamoli prodaju,a kao drugo ne obećavajte nešto što ispuniti nećete.

0 odgovora

Budi prvi koji ostavlja odgovor!

Odgovori