Riješeno

neoptimiziri refresh rate baznih stanica

  • 18 November 2022
  • 9 odgovora
  • 272 pregleda

Poštovani

 

ovo pitanje 

je staro kao Metuzalem a i dan danas nije rijeseno. Dakle isi mob stavim A1 i baterija curi a kad stavim HT ravna crta + mob samo stoji upaljen i ja nista ne radim na njemu.

Vi mi u odgovoru kazete neku glupost da sam na javnoj IP. Ja pogledam i naravno na kojoj bi bio nego vasoj javnoj IP adresi

 

Dodao bi slike kad bi ova web forma radila ali dodajem i nista

 

hvala

Dario

icon

Najbolji odgovor od A1_Damir 19 December 2022, 09:26

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 6
Bedž +6

Nažalost tvoju i moju i svih A1 bonaša, A1 izgleda nikad neće riješiti curenje baterije u idle modu i to bilo kojeg mobitela. Baterija curi na svim flagshipovima, mobitelima srednjeg ranga i onim najjeftinijim, bez obzira bili mi na 3G, 4G ili 5G. Baterije cure osjetno brže nego na ostalim mrežama.🤨🤨🤔😫

Kak nemreš staviti sliku?

Odabereš ovo

 

I onda staviš kaj si mislil. Evo moje baterije sada

I nakon pol sata 

P.S.kad dodaješ sliku moraš čekati par sekundi da se odvrti onaj animirani krug i onda stisneš pošalji

Pa klikam na to sa moba i selektiram slike i nista

OK slike sam mora iz galerije iphona savati u file i onda radi upload from file ali nije mi radilo from gallery

Razina korisnika 6
Bedž +6

Meni radi direkt iz galerije. Morat će ultra brzo na punjač. Chrome je još jedan uništavač baterije 😞

 

I nije stvar bonovi jer ja sam na pretplati zapravo od firme ali imam i privatni tj bio sam na A1/vip oko 20g i presao sam na HT jer na jedno mjesto na hvaru gdje idem povremeno zimi bazna stanica ima jako malu snagu i u kuci nema signala. I kad sam u isti mob stavio HT shvatio sam da baterija sad traje jakooo duze i tek tad sam poceo malo analizirati. I radi se da na A1 jednostavno isti kob iste postavke u standby bateriju nemilosrdno trosi. Tako da baterija ne samo da traje krace na dan nego i drasticno smanji vijek trajanja baterije …. Oni ce sad pricati daj da te nazovemo pa imas javnu IP adresu bla bla kao da bi trebao imati neku drugu ip adresu? Imam jednu od A1 javnih ip adresa sve po pravilu ali to odgovaraju jer misle da kad kazu IP adresa da je to magicna rijec koju nitko ne kuzi pa ok ja sam kriv jer sam nesto zeznuo

 

stvar je da im je mreza krivo setirana

Razina korisnika 6
Bedž +6

😞 i moja IP adresa počinje sa 109.😞.imam i ja javnu adresu, umjesto privatnu. Jednom su mi to bili sredili, ali baterija je i dalje curila  😞

 

Na mom drugom mobu kojeg više ne koristim, ali ga imam iz sentimentalnih razloga i jednom godišnje ga napunim bonom da ne izgubim taj A1 broj, mobile data je stalno isključen zadnjih godinu i pol, baterija traje 7 dana u idle modu. Kad sam ga ja upotrebljavala istu bateriju morala sam puniti 2 puta dnevno od početka. Sad tu istu bateriju punim jednom tjedno. Radi se o S9+.

Evo i jutros, mob skinem s punjaca i sve radi osim mob mreze. Baterija stoji i crta je ravna. Upalim A1 mrezu i pocme drasticno padati. U ravnom dijelu je upaljen wifi i BT tako da sve app idu ako zele na internet i mob radi sve osim tog LTE dijela koji je iskljucen

 

Mislim nervira me da nakon 10g a mozda i vise ne zele da vide problem

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Razumijem te, nisi jedini kojeg to nervira. 🤨

Na T-mobileu bi mi vjerojatno baterija trajala dan-dva, na A1 ne izdrži do navečer bez punjenja. Utjeha mi to kaj se brzo napuni, pa ajd nekak se da izdržati sa super brzim punjenjem. Ali ću najvjerojatnije morati mijenjati bateriju i prije nego otplatim ultru 🙄

Bedž

Pozdrav,

ako imate poteškoća sa korištenjem naših usluga molim da nam se javite u tehničku podršku.

Damir

Odgovori