Riješeno

nelogičnost

  • 27 February 2021
  • 4 odgovora
  • 133 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor

Imam savršenu tarifu a nemogu staviti SIM karticu u ruter jer onda nemogu razgovarati na mob.  nego bi trebao imati upaljen hotspot da mogu biti na sličnim uređajima i da se još neko može povezati na net. Pa me zanima ima li kakvo rješenje za to?

icon

Najbolji odgovor od zoranp 28 February 2021, 10:08

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne znam kak si ti mislio da je logično da simicu za pozive ubaciš u router, još je manje logično da bi Savršenu tarifu koristio u routeru, obzirom da se nakon potrošenih 100 giga spušta brzina na mizernih 2mbps, (a 100 giga je i više nego dovoljno za jedan mobitel koji btw ne glumi hot-spot nikakvom laptopu ili kompu, već samo on koristi internet). Dakle, svoju Savršenu nije ti dobro koristiti ni u routeru ni kao hot-spot, jer ćeš vrlo vjerojatno 100 giga potrošiti u par dana na kompu ili laptopu.

Sve zavisi o tvojim prohtjevima, ali mislim da nemaš baš puno izbora u A1osim ovoga

https://www.a1.hr/hr/privatni/internet/flatbox-duo

Nekad sam koristio tele 2 pokućni internet ali su se i oni pokvarili i nemaju svugdje dobar signal pa sam Zato njih promjenio i krenuo na A1 al mi se čini da ću morati pronaći nekog drugog operatora! Znaš li ti ko još nudi nekaj sličnog kak ima tele 2? Znači pokućni internet. Hvala

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa flatbox ti je sličan teletovom pokućnom, imaš 1TB mjesečno, ali sad ne znam koliko je stvarno i brz, budući da ste vi bivši teletovci masovno opsjednuli A1nakon teletovog ograničenja flata na 200 giga po max.brzini. 

A lako je moguće da i A1 i HT postave ograničenja ako uoče prevelik promet  i preopterećenost mreže. Tak da-gdi god pošao-nećeš dugo moći neograničenom brzinom skidati cijeli internet, kao što ti je to bilo moguće u tele2. Ili- možda ćeš i moći, ali ćeš to platiti puno skuplje nego do sada 😉

Uzmeš na probu od A1 ako nevalja isto to i od T-coma.

T-com nakon 300gb smanjuje brzinu na 4 Mbit/s. i skuplji su od A1. A1 nema ograničenja do 1TB .

Ja imam Savršenu tarifu i stvarno ti nema smisla stavljati tu karticu u ruter, možeš jedino da mobitel koristiš kao ruter.

Odgovori