Riješeno

NAT Type 3, Ps4, alcatel hh41v

  • 12 December 2018
  • 9 odgovora
  • 2239 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 4 odgovora
Bok, mene zanima kako da na playstation 4 dobijem Nat type 2
na Ps4 sam postavio staticnu ip adresu
na Homebox-u Alcatel HH41v uredaju probao sam sa UPNP , DMZ ili Port otvaranjem,
Internet kao internet radi super, no Bilo koja igra kad probam igrat online nedopusta mi..
tek nakon sto sam otvorio neke portove mi je proradilo no nije opet kako treba, nemogu nikog pozvat u igru, niti se JOIN nekom od igraca,.
cak moj prijatelj koji ima isti uredaj HH41v i istu konzolu, udaljen je od mene nekih 100m kod njega bez problema je NAT 2..
problem je jos jedan sucelje od tog rutera ne dopusta upisat port Range: NPR 5000-5050. ne dopusta mi unest ikakve znamenke osim brojeva.
postoji li ikakvo rijesenje
Hvala
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 13 December 2018, 22:44

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 7
Bedž +3
Mislim da moraš zvati SZK i prati putanju do tehničke i objasni da ti treba za igrice pa ti skinu nat type strict koji je po defaultu uključen iz sigurnosnih razloga.
i to sam napravio, rekli su da su rijesili, da probam za cca 30min, probao sam gasit palit uredaje no i dalje isto NAT 3
Razina korisnika 7
Bedž +3
Bilo je takvih slučajeva da su rekli da su napravili pa ništa. Zovi opet i reci da nisu rješili pa neka naprave ponovo jer ti je to vrlo bitno. To moraju oni napraviti. 😉
Oke... budem danas nakon posla.. jer zbilja mi nema smisla placat nesto sto mi ne koristi... nadam se da ce to rijesit. Nakon dva i pol tjedna. I sati i sati na netu i forumima nasao sam sto sam mogao i probao to ali nikakvog pomaka...
zvao sam SZK i rekli su da su mi dodjelili Javnu Ip adresu, opet da sam vec imao...
no ja i dalje imam Nat Type 3 Strict, probao sam opet otvoriti portove i dmz i upnp.
razlika je jedino u tome sto ako nemam dmz upaljen npr: BlackOps 4 mi nece uopce otvorit multiplayer, kad upalim DMZ na ip od konzole, otvori mi multiplayer ali ako probam nekog inv. izbaci mi invitation send fail, za bilo koga pozovem ili se probam join,,, i jako dugo mu treba da ucita listu prijatelja da dobijem notifikaciju itd... ima tko kakvu ideju. jer 2 tjedna se vec s tim maltretiram i jedno te isto
Razina korisnika 7
Bedž +3
Znam da je bilo problema i sličnih tema pa ne znam jesi li proučio neke od:

Ruter NAT type je strict

NAT PROBLEM

otvaranje portova ne radi
Jesam. Probao sam vise puta. Szk su mi rekli da mi je vec to ucinjeno. Da mi je dodjeljena javna ip. Prelistao sam sve to. Nisam nasao konkretno rijesenje. Imam Alcatel HH41v. Bezicni ruther. Problem je isto sto port range nemogu upisat vec samo brojeve jednog porta. Dmz isto ne otvara nat. A upnp jos vise steka. 😕
Razina korisnika 7
Bedž +3
Moj savjet je da zoveš još jednom tehničku i pomalo otresito (ali fino) objasniš i zamoliš da si isključivo na a1 zbog gaminga a budući nisu u stanju osigurati isto, tražiš ili novi router na kojem će to raditi kako treba ili otkazuješ uslugu.
@Edo2406, jesi li uspio riješiti problem. Imam isti taj ruter, iste probleme i takoder se radi od BO4, takoder vodim borbe vec mjesec dana pa ako si ista uspio saznati ili popraviti, bio bih ti zahvalan da napises. Hvala, pozdrav

Odgovori