Riješeno

mobilni internet

  • 1 May 2021
  • 14 odgovora
  • 2138 pregleda

Dobro večer.

Primijetii sam već dosta vremena unatrag da imam problema sa mobilnim internetom.Bilo gdje da se nalazim a spojen sam 24 sata dnevno na mobilni internet, sporo mi otvara bilo šta, šteka, vrti, vrti i vrti, nekada otvori za minutu ili dvije a nekada izbaci gresku da nema interneta, i jos neku ali zaboravio.

Ugasio bih mobitel i upalio ali nema to uopce veze sa mobitelom, ko da je neko opterećenje ili sta ja znam.Stvarno sam bio zadovoljan kad sam prešao na vip i evo već sam dosta ugovora odradio ali sada ovaj zadnji i ovo vec mjesec-dva unazad šta se događa sa mobilnim netom je katastrofa.

Evo sada spojen i idem na google, upišem nešto i vrti vrti i izbaci da nema interneta ili slaba veza, tako nešo.

Dali je itko imao ili ima u zadnje vrijeme problema sa mobilnim internetom.

Poslao sam im i upit na mrežu.

Lp.

icon

Najbolji odgovor od Kavopija 1 May 2021, 23:50

Pogledaj original

Odgovora 14

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav,

Moguće je da koristiš tarife Mala ili Dobra na kojim se nakon potrošenog podatkovnog prometa od 2GB na Maloj, odnosno 10GB na Dobroj internet brzina spušta na 64kbps. Možeš aktivirati dodatni paket 1GB za Malu i Dobru tarifu po cijeni od 15 kn ili 5GB za Dobru tarifu po cijeni od 70 kn. Ako navedene tarife nisu u tvom slučaju, preporučujem ti da se obratiš tehničkoj podršci na broju 0800 091 091 kako bi provjerili ima li poteškoća na tvom području.

Lijep pozdrav :)

Dobar da.

Ne koristim te tarife i imam neograničen internet.Imam tarifu Savrsena i do prije mjesec dana je bilo sve ok a sada već nesto šteka sa mobilnim internetom.

Lp

Razina korisnika 2
Bedž +2

Onda je moguće da si dostigao 100GB po punoj brzini te se brzina spustila na 2mbit/s. Ako želiš ponovno surfati po punoj brzini trebaš samo poslati SMS sa ključnom riječi SURFAJ na 13125 i dodijelit će ti se 50GB po punoj brzini.

Lijep pozdrav :)

Jel se to plaća.Pa ja imam neograničeni net.Ne skidam nista da bi mogao potrošiti net.

Lp.

Razina korisnika 4
Bedž +3

@felixarba76 Si uspio doći do rješenja? Na prvu bih rekla da je @Kavopija na pravom putu za tvoj upit.
Imaš tarifu Savršena iz najnovije MOZAIK ponude, reklame? Ako imaš, onda svakako pošalji SMS poruku sadržaja NASTAVI na broj 13126 kako @Kavopija navodi. Taj paket možeš aktivirati neograničen broj puta, nakon što potrošiš u potpunosti prethodno dodijeljenih 50 GB. Nema troškova u ovom slučaju. Javi nam povratno je li sve OK ili ćemo morati napraviti individualnu provjeru (po tvojem broju).

Razina korisnika 2
Bedž +2

@A1_IvanaM, prije koji dan je ključna riječ promijenjena. Sada je potrebno poslatiSURFAJ na broj 13125.

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Kavopija točno, u pravu si, ja sam sebi zadnji put obnovila prometa s NASTAVI na broj 13126, a sad je ključna riječ SURFAJ na broj 13125.
@felixarba76 Uvjeti korištenja su ažurirani i možeš ih pronaći ovdje https://bit.ly/3h25QQM, ali bih da nam se povratno javiš s info je li ova info pomogla jer ako razlog nije bio potrošnja prometa iz tarifa Savršena, onda ćemo svakako morati provjeriti što se događa s brojem i korištenjem naše mreže.

Nisam ništa riješio.Rekli mi da će prijaviti umusto mene smetnju ali nisu  uopće.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@felixarba76  molim te pošalji nam svoj broj OVDJE kako bi napravili detaljniju provjeru.

@A1_IvanaM, prije koji dan je ključna riječ promijenjena. Sada je potrebno poslatiSURFAJ na broj 13125.

Jel se to šta naplaćuje ili ne.

Nisam to pokušao napraviti još, mada znam imati te probleme jos uvijek.

Ja sam prije koristio tarifu mislim da je bila neka L, i sada je umisto nje Savršena jer sam na toj imao 20 GB a sada su mi ponudili neograničeno.

@A1_IvanaM , vi ćete bolje znati kakva je ta moja sada tarifa.

Lp.

@felixarba76  molim te pošalji nam svoj broj OVDJE kako bi napravili detaljniju provjeru.

Poslano @A1_Manuela .

Nisam gledao poruke jer sam imao neke probleme.Poslao sam vam moj broj.

Lp.

Razina korisnika 2
Bedž +2

@felixarba76,

Slanje poruke je bez naknade kao i aktivacija paketa od dodatnih 50GB.

Ako misliš na Mobilnu L to je stara tarifa iz Poveži Sve ponude koja je sadržavala 5000 MIN/SMS i 15GB, odnosno 30GB uz e-račun bez papirnate verzije. 

Uz Savršenu stoji napomena: “Nakon potrošenih 100GB internet prometa, brzina se spušta na 2 Mbit/s, a za nastavak korištenja dodatnih 50 GB po brzini do 400 Mbit/s potrebno je poslati SMS na 13125 s ključnom riječi SURFAJ.”

 

Lijep pozdrav.

@felixarba76,

Slanje poruke je bez naknade kao i aktivacija paketa od dodatnih 50GB.

Ako misliš na Mobilnu L to je stara tarifa iz Poveži Sve ponude koja je sadržavala 5000 MIN/SMS i 15GB, odnosno 30GB uz e-račun bez papirnate verzije. 

Uz Savršenu stoji napomena: “Nakon potrošenih 100GB internet prometa, brzina se spušta na 2 Mbit/s, a za nastavak korištenja dodatnih 50 GB po brzini do 400 Mbit/s potrebno je poslati SMS na 13125 s ključnom riječi SURFAJ.”

 

Lijep pozdrav.

Pozz Kavopija.

Vidiš nisam to nigdje pročitao niti su mi rekli kad bi svaki ugovor potpisiva.Gdje to mogu pročitati.

Lp 

Razina korisnika 2
Bedž +1

@felixarba76  tu informaciju ćeš pronaći u uvjetima korištenja usluga na našoj Web stranici: https://bit.ly/3h9Z0bG ;)

Odgovori