Lumia 640 DS W10

  • 11 April 2017
  • 5 odgovora
  • 424 pregleda

Pozdrav! Nakon posljednjeg ažuriranja mobitela, više ne mogu uključiti mobilnu pristupnu točku (dobijem odgovor da se ne može povezati s mobilnom mrežom). Ujedno mi prilikom prebacivanja fotografija na računalo izvrti sve fotografije bez obzira što su već prebaćene.
Zahvaljujem na odgovorima

Odgovora 5

Razina korisnika 5
Pozdrav,

Kad je bilo posljednje ažuriranje?

Nova velika "Creators" nadogradnja sustava za mobilne uređaje ići će krajem ovog mjeseca (za računala bi trebalo krenuti danas, kod mene upravo kreće).



Pa ako nije žurba možete pričekati.

U međuvremenu možda pomogne soft reset na Lumiji - 15-tak sekundi držite tipku za paljenje/gašenje istovremeno sa stišavanjem tona. Soft resetom Lumie ne gube se podaci.
Ponekad je dovoljno i ugasiti, potom upaliti Lumiu.
Zahvaljujem na odgovoru. Nažalost postoji mogućnost da sam otkvačio neku opciju pokušavajući produžiti trajanje baterije. Što se tiče trajanja baterije, tu sam dosta produžio trajanje, ali ...

Pozdrav od Ivana
Pozdrav!

Da li netko ima preporuku za aplikaciju za mjerenje temperature u prostoru (soba, automobil,...) koju podržava Lumia 640 DS, a da aplikacija normalno funkcionira
Razina korisnika 5
Pozdrav!

Da li netko ima preporuku za aplikaciju za mjerenje temperature u prostoru (soba, automobil,...) koju podržava Lumia 640 DS, a da aplikacija normalno funkcionira

Ima li uređaj ugrađen hardverski termometar? Ako nema, zaboravi na ikakve aplikacije.
Razina korisnika 5
Uređaj nema ugrađen termometar.
Aplikacija te vrste ne postoji.

Odgovori