Riješeno

Loš ping Homebox

  • 30 November 2021
  • 18 odgovora
  • 375 pregleda

pitanje za A1, ima li rješenja ovom problemu, brzina se prepolovila ping je ok dok se mjeri, al čim se uđe u igru skoči na 170, nisam jedini sa ovim problemom, a do prije tjedan dana sve je bilo ok!

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Leona 29 November 2021, 22:53

Pogledaj original

Odgovora 18

Razina korisnika 3
Bedž +2

Predpostavljam da si na homebox-u. Koja igrica je u pitanju? Samo jedna ili sve.

Da na homeboxu sam 

Ma sve koju god probam online 

Imam isti problem na Flatbox Duo. Igra u pitanju je Rocket League. Ping je bio odlican od 40-64 uglavnom, brzine su odlicne, no u zadnji tjedan dana ping mi je konstanto 167-170. Neigrivo je. 

Router koji koristim je od Huawei B525s-23s i bolji je od ZTE koji dolazi s homebox, brzine su isle i do 100mbs/50mb..

Dakle, do sada nikakvih problema nije bilo, extra sam zadovoljan s uslugom. Jel razlog lose vrijeme vanka, kisa, bura?

Razina korisnika 3
Bedž +3

@zdravy @Domx97 ako je potrebna provjera s naše strane, možete nam se javiti OVDJE s podacima o usluzi. 

kod mene isti problem, brzine su se prepolovile a ping u igri 170 . područje Osijeka

molim pomoć, i hvala

Nema tu pomoci. Homebox nece nikad bit isto sto i fiksni internet.

Ima pomoći, 6 mjeseci ok, puštanje 5g za pokućni a nama se ruši, po meni petljanje po baznim stanicama ima pomoći ako budu htjeli!

Nema tu pomoci. Homebox nece nikad bit isto sto i fiksni internet.

Lol, tamo gdje se ja nalazim najbolja opcija je Flatbox Duo i doslovno godinu dana bez problema, jedna od najboljih usluga koju sam ima. Prije tjedan dan, veliki ping u igrama, zoom i meet pozivi za posao uzasno losi, a pristup VPN sroza skroz internet brzine (sto prije nije bio slucaj) a sve to uz visoki download i upload. Ne razumijem u cemu je problem.

Lol sam si sebi odgovorio na pitanje. Obozavam kad mi homebox zakuca u 0.2 Mbit/s i ping skoci na 100+, iskustvo za preporuku.

Lol sam si sebi odgovorio na pitanje. Obozavam kad mi homebox zakuca u 0.2 Mbit/s i ping skoci na 100+, iskustvo za preporuku.

Pa ne moze nesto samo od sebe prestat raditi odlicno i srozat kvalitetu za 40%. Sigurno ima neki razlog i postoji rjesenje za popravak. Najlakse je seruckat po forumima da nista ne valja. 

Pa za sto drugo sluzi forum? Ne vidim u cemu je problem, mozda ce ovako netko i reagirati kad vidi sto im pisu korisnici. Treba im seruckati dok ne rijese stvar.

pitanje za A1, ima li rješenja ovom problemu, brzina se prepolovila ping je ok dok se mjeri, al čim se uđe u igru skoči na 170, nisam jedini sa ovim problemom, a do prije tjedan dana sve je bilo ok!

 

 

@zdravy @Domx97 ako je potrebna provjera s naše strane, možete nam se javiti OVDJE s podacima o usluzi. 

Poslao sam poruku. 

Djeco učite, a ne igrajte se i neće biti ping pong problema.

Razina korisnika 3
Bedž +2

Ma nema tu nikakve potrebe za dodatnim provjeravanjem kod A1. Svatko zna iskljucit I ukljucit router. Tako je to uvijek sa LTE routerima bar iz mog iskustva, "Tko rano rani dvije sreće grabi".

Lp.

pitanje za A1, ima li rješenja ovom problemu, brzina se prepolovila ping je ok dok se mjeri, al čim se uđe u igru skoči na 170, nisam jedini sa ovim problemom, a do prije tjedan dana sve je bilo ok!

 

 

 

Pozdrav,

 

ja sam također u velikim problemima s brzinama i pingom u igrama. Zanima me, je li netko uspio pronaći rješenje?

Naime, primijetio sam da ping, iako visok u zadnje vrijeme, ne oscilira previše dok se na mrežu ne spoji drugi uređaj. Znači čim nitko ništa ne radi na netu ping je donekle stabilan, u suprotnom javlja timeout i skače do 500.

Razina korisnika 3
Bedž +2

Pozdrav,

 

ja sam također u velikim problemima s brzinama i pingom u igrama. Zanima me, je li netko uspio pronaći rješenje?

Naime, primijetio sam da ping, iako visok u zadnje vrijeme, ne oscilira previše dok se na mrežu ne spoji drugi uređaj. Znači čim nitko ništa ne radi na netu ping je donekle stabilan, u suprotnom javlja timeout i skače do 500.

 

Jesi li se igrao sa QoS-om? Moglo bi pomoći nekako kada je drugi uređaj spojem ako ti se veliki % interneta koristi za taj drugi uređaj npr. TV.

Misliš da pokušam uključiti QoS opciju? Situacija je sljedeća, igram plejku dok draga prcka po fejsu. U tom slucaju ping leti u nebo. Pokušao sam testirati sve uređaje i na svakome se isto događa. Znači čim neki uređaj pristupa internetu, ping je nestabilan. Samim time i sama plejka koristi internet i ping je nestabilan.

Ne znam, zvao sam podršku i rekli su da su neka zagušenja i nešto su "popravili" no i dalje isti problem.

Odgovori