Riješeno

Kupnja dodatnih GB

  • 19 August 2021
  • 1 odgovor
  • 502 pregleda

Poštovani, sramim se u Vaše ime. Zar u ovo doba sveopćeg interneta vi ne pružate mogućnost KUPNJE dodatnih GB osim jedanput mjesečno 5 GB i jedanput mjesečno 1 GB. To mi se čini kao kažnjavanje i discipliniranje vlastitih korisnika. Umjesto da u ljetno doba (kao što je to bilo prije nekoliko godina) ponudite neke dodatne mogućnosti, NE! NE! Vi ograničavate daljnju kupnju. Nevjerojatno! Uistinu sam ogorčena. Zar nije i Vama u interesu dati neku ponudu u tom smislu, bez obzira na cijenu. Nalazim se na ljetovanju i potreban mi je Internet, ali ja ga od svog providera ne mogu dokupiti. Zar je to moguće? Uzevši u obzir i sve druge Vaše mane, uključujući ukidanje N1, najozbiljnije razmišljam o promjeni providera, iako sam Vaš korisnik mobitelom i TV+internet paketom na dvije adrese, od kada ste na hrvatskom tržištu. Vjerujem da postoje i bolji ponuđači na tržištu. Hvala Vam na Vašim ograničenjima!!!

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 19 August 2021, 23:32

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @gorazic, žao mi je zbog nezadovoljstva :( Ne znam koju tarifu koristiš, tako da ti ne mogu napisati koje su ti podatkovne opcije dostupne za aktivaciju. Pošalji nam svoj broj privatnom porukom u inbox klikom OVDJE.

Odgovori