Riješeno

Konačno mi je optika dostupna, trebam li nešto posebno dogovarati za promijenu tehnologije ili ne ?

  • 2 May 2022
  • 3 odgovora
  • 125 pregleda

Razina korisnika 1

Ovako kako sam primijetio da postavljaju optiku, periodički sam provjeravao dostupnost s vremena na vrijeme. Konačno je dostupna, trenutno imam homebox 4g i upoznat sam s time da promjenom tehnologije kod A1 čak i pod ugovorom ne moram platiti prijevremeni "prekid" kako se samo radi o prelasku na novu tehnologiju.

Medjutim nije mi jasno mogu li samo naručiti novu tehnologiju (na isto ime) u ovom slučaju optiku i hoće li to A1 interno registrirati, da se tu radi o promjeni tehnologije ili moram nešto posebno dogovoriti.

Probao sam vas dobiti preko mobitela (ono na stranici), ali nikako da netko nazove.

icon

Najbolji odgovor od Cole 2 May 2022, 17:20

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 3
Bedž +2

Nije veliki problem prilikom prijenosa ugovora na drugi, ako ti je tek postavljena optika kroz ulicu/kvart onda ces morati pricekati jedno tjedan do dva prije nego sto ti bude dostupna.

Razina korisnika 1

Nije veliki problem prilikom prijenosa ugovora na drugi, ako ti je tek postavljena optika kroz ulicu/kvart onda ces morati pricekati jedno tjedan do dva prije nego sto ti bude dostupna.

Već je dostupna provjerio sam na stranici A1. Znači mogu samo naručiti ili je pametnije da nazovem?

Razina korisnika 3
Bedž +2

Klikni OVDJE i pošalji A1 privatnu poruku, isto će ti odgovoriti neki A1 zaposleni pa reko da ti skratim muke čekanja.

Odgovori