Riješeno

Kako promijeniti WiFi šifru?

  • 9 July 2018
  • 11 odgovora
  • 41175 pregleda

Razina korisnika 2
  • Aktivni forumaš
  • 87 odgovora
Znači, osim pozivom, jeli mogu preko mobitela promijeniti šifru? Router je Thomson TG782i


Također zanima me koji su kompatibilni pojačivaći ili produženici interneta kompatibilni.

Hvala!
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 9 July 2018, 05:03

Pogledaj original

Odgovora 11

Razina korisnika 7
Bedž +3
Nisi dobio upute uz router? Uđeš preko web browsera u sučelje routera (ukucaš 192.168.0.1), lozinka bi trebala biti "user", pass "VIP091" i pod tabom wirelles promijeniš lozinku za wifi.

Glede pojačivača, stvarno preopširno pitanje. Imaš d-link pojačivače u ponudi vip-a, ja koristim za 100-tinjak kuna wirelles wifi extender s ebay-a. Wirelles, preko strujne utičnice, kako god poželiš a ovisno o tome koliki prostor želiš pokriti signalom.
Razina korisnika 2
Hvala, pokušati ću s ovime. Stvar je u tome da ne znam gdje su ti papiri, možda ih uspijem pronaći. Ova tema još nije riješena. Nemojte je odmah zatvarati, hvala. U redu, jeli taj pojačivać pojača brzinu interneta ili sam ga proširi? Ima li nešto što pojača? Link za taj pojačivać?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Brzina interneta je ista, samo pojača signal recimo na drugom kraju stana ili kuće. Wifi entender se lozinkom spoji na router i onda ga postaviš na pola puta do dijela stana gdje ti je signal slabiji. Postoji i varijanta gdje net ide preko strujnih utičnica. Uguglaj malo, postoje brojne teme u Bug-u, čak je nedavno bio i test istih.
Razina korisnika 2
Ne mogu uopće pristupiti toj stranici sa unošenjem 192.168.0.1
Razina korisnika 7
Bedž +3
Kad si spojen na net preko routera ili wifi-a, bilo laptop ili mob, otiđi u network service i vidi koja ti je adresa routera.

Probaj 192.168.1.1

User: user
Password: zadnji brojevi sa poledjine routera pod modem acces code.

P.S. na kojem si provideru? HT?
Razina korisnika 2
Network service? Kako da dođem do tamo?

Bio sam u Amis-u, sad je Vip-ov
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ukucaj u google

vipnet+thomson782i

i skini upute. 🙂
Razina korisnika 2
Hvala ali nikako doći do prve točke ovo zbilja frustrira.... I https://photos.app.goo.gl/RMrg4vXnoLK1u8HK6
Razina korisnika 7
Bedž +3
Sorry, bio vani pa nisam guglao... :D

Dakle, odeš na 192.168.1.254

a podaci su:
user: user
pass: VIP091

I drugi put malo opširnije opiši u temi. 😃
Razina korisnika 2
Hvala. No, ipak se ne želi učitati.

Zvao sam I službu za korisnike, no neki nervozni mladić nije bio u stanju mi reći zašto se neće učitati
Razina korisnika 7
Bedž +3
Probaj restartat router. Probaj se spojit s kompa, s moba, s laptopa... Moraš biti povezan ili kablom ili wifi na router kad upisuješ tu adresu.

Odgovori