Riješeno

Kako otključati MF283+?

  • 5 December 2017
  • 5 odgovora
  • 4886 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 8 odgovora
Bok, ima netko iskustva sa otključavanjem rutera ili preporuku za nekoga tko to radi?

Hvala
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 15 December 2017, 15:01

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 5
Pa otključati ga možeš bez problema s kodom ( šifrom, pinom ) za otključavanje.
Do koda za otključavanje možeš doći besplatno slanjem zahtjeva za otključavanje uređaja operateru od kojeg si ga kupio ( ti ili netko drugi, nebitno i ovo što pišem odnosi se na naše operatere) .
Svi su ti dužni to otključati ( osim ako uređaj nije kupljen u paketu na bonove,što mislim da kod nas ni nema u ponudi ) Od slanja zahtjeva do otključavanja prođe maksimalno 15 dana ,u praksi obično traje 3- 7 dana.
Razina korisnika 4
@Dubach ako želiš otključavanje routera, potrebno ga je predati na servis, pa ti kolege tamo riješe.
Razina korisnika 5
@Dubach ako želiš otključavanje routera, potrebno ga je predati na servis, pa ti kolege tamo riješe.

@VIP_IVA , je li ti problem da mi to pojasniš malo?
Zašto mora nositi u servis ?
Prije mjesec dana su mi otključali stick za Internet a poslao sam im samo zahtjev ( istina u T-Comu ) ali zar nisu pravila ista za sve operater i zar nije dovoljan IMEI ,marka rutera za otključavanje istoga.
Otključao sam dosta uređaja do sad i uvijek je bilo dovoljno poslati gore navedene podatke .
Hvala
Razina korisnika 4
@razjaren
Moguće je da T-com ima drukčiju proceduru, zbilja nisam upućena u njihove procese.
Kod nas je potrebno uređaj predati servisu kako bi ga otključali.
Razina korisnika 3
@razjaren da ne bi bilo komfuzije idemo definirati najjednostavniji i najkonkretniji, a samim tim i najtočniji odgovor, kako igra riječima ne bi za poslijedicu imala pogrešnu percepciju, odnosno informaciju. Dakle, što se Otključavanja sličnih uređaja tiče, a zbog specifičnosti postupka otključavanja, zahtjev za otključavanje podatkovnih uređaja za pristup internetu (USB stickovi, modemi, tableti) moguće je podnijeti isključivo u Vip centrima. Detaljnije o tome na http://bit.ly/1GBE941.

Odgovori