Riješeno

Kada optika dolazi u Zadar?

  • 10 January 2022
  • 13 odgovora
  • 522 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 4 odgovora

Vidio sam reklame na ulici koje najavljuju da “uskoro” brzi internet putem optike dolazi u Zadar.

Je li se zna okvirno kada će usluga biti dostupna?

icon

Najbolji odgovor od A1_Filip 10 January 2022, 23:39

Pogledaj original

Odgovora 13

Razina korisnika 3
Bedž +2

Pa očekuj negdje tamo oko Božića 🤪

Razina korisnika 6
Bedž +6

U svemirskim mjerilima "uskoro" ti je nešto kao 10.000 godina, to je ma niš u svemirskim mjerilima, tren, trenutak-bzipp 10.000 godina i došlo 😜😛😂

Razina korisnika 2
Bedž +3

@larper pozdrav! Navedi nam točnu adresu pa provjerimo :relaxed:  

Alberta Hallera (Xxx)

Razina korisnika 4
Bedž +1

Optike ima ili stiže, ali po HAKOM-u, A1i HT-u ne i u tvoj kvart.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@larper ,soonish 🤭

 

Sve dok ti sam operater ne ponudi optiku-zaboravi na nju 😛.

Moja mama je izgubila živce zbog skoro svakodnevnih greški kod maxtv-a i zadnjih mjesec dana je barem 10 puta zvala HT za prijavu kvara. Onda su neki dan oni nazvali nju i rekli-vidimo da postoji greška na vašoj liniji, da li možda želite prijeći na optiku? (koja postoji već 4 godine, al kaj se moja mama kuži kaj je kaj). Pristala je, plaćat će 10 eura više pretplatu, i došli joj za dva dana, počupali bnetovu kabelsku instalaciju i provukli optiku kroz stan. Sad samo čeka da joj vrate tel.broj, dali joj neki privremeni

@A1_Filip, adresa je Alberta Hallera (Xxx)
 

Razina korisnika 4
Bedž +3

@larper Malo smo editirali tvoj komentar, nadam se da se ne ljutiš. Molim te javi nam se privatnom porukom OVDJE u kojoj ćeš navesti puni naziv ulice i kućni broj, poštanski broj i mjesto te radi li se o privatnoj kući ili zgradi (koliko katova) te ne zaboravi na svoje osobne podatke (ime i prezime, OIB, kontakt broj).

@larper Malo smo editirali tvoj komentar, nadam se da se ne ljutiš. Molim te javi nam se privatnom porukom OVDJE u kojoj ćeš navesti puni naziv ulice i kućni broj, poštanski broj i mjesto te radi li se o privatnoj kući ili zgradi (koliko katova) te ne zaboravi na svoje osobne podatke (ime i prezime, OIB, kontakt broj).

Ima smisla cenzurirati pravu adresu. Ljutim se na sebe što mi to nije bilo očito :P

 

Na tom linku me traži da se ulogiram sa svojim računom. Ja to ne mogu jer nemam A1 račun. Kako ga mogu napraviti?

Razina korisnika 1
Bedž +3

@larper Malo smo editirali tvoj komentar, nadam se da se ne ljutiš. Molim te javi nam se privatnom porukom OVDJE u kojoj ćeš navesti puni naziv ulice i kućni broj, poštanski broj i mjesto te radi li se o privatnoj kući ili zgradi (koliko katova) te ne zaboravi na svoje osobne podatke (ime i prezime, OIB, kontakt broj).

Ima smisla cenzurirati pravu adresu. Ljutim se na sebe što mi to nije bilo očito :P

 

Na tom linku me traži da se ulogiram sa svojim računom. Ja to ne mogu jer nemam A1 račun. Kako ga mogu napraviti?

Korisnički podaci jednaki su onima koje koristiš za pristup A1 Forumu. 😄 Prijavu i slanje poruke slobodno odradi ovdje. 🙂

@larper Malo smo editirali tvoj komentar, nadam se da se ne ljutiš. Molim te javi nam se privatnom porukom OVDJE u kojoj ćeš navesti puni naziv ulice i kućni broj, poštanski broj i mjesto te radi li se o privatnoj kući ili zgradi (koliko katova) te ne zaboravi na svoje osobne podatke (ime i prezime, OIB, kontakt broj).

 

Kaze da su korisničko ime ili lozinka krivi kada se prijavim s podacima s A1 Foruma. 

Razina korisnika 1
Bedž +1

@larper možeš li nam ponovo pokušati poslati poruku OVDJE ?
Ako se ponovo javi greška, slobodno nam se javi bilo kojim kanalom komunikacije na stranici https://www.a1.hr/hr/podrska/kontakti 

Razina korisnika 6
Bedž +6

@larper Malo smo editirali tvoj komentar, nadam se da se ne ljutiš. Molim te javi nam se privatnom porukom OVDJE u kojoj ćeš navesti puni naziv ulice i kućni broj, poštanski broj i mjesto te radi li se o privatnoj kući ili zgradi (koliko katova) te ne zaboravi na svoje osobne podatke (ime i prezime, OIB, kontakt broj).

 

Kaze da su korisničko ime ili lozinka krivi kada se prijavim s podacima s A1 Foruma. 

Mda, u pravu si. Na forum A1 mogu se registrirati svi, a na webu A1 samo oni koji i koriste usluge A1, pa zato i nemaš A1 račun vjerojatno. A to da su podaci isti-nisu. Ja imam jedno korisničko ime i lozinku za forum, a za Moj A1 drugo 🤣. Mada mi se ovdje prilikom prijave nudi odabir i jednog i drugog računa, ali-pa nebum se valjda logirala na forum sa ime.prezime@vip.hr 😂

Odgovori