Riješeno

ipv6

  • 16 October 2021
  • 4 odgovora
  • 742 pregleda

Pozdrav svima,

 

Trebala bi mi mala pomoć odnosno možda nešto krivo radim. Naime zbog posla i gaminga sam tražio da me maknu iz cgnata i to su odradili brzo kolege iz A1 i sve pohvale, ali vidim sada na postavkama u modemu da mi ne želi povezati se na ipv6 vec je samo spojeno na ipv4, da li to ima veze sa tim sto su me makli iz cgnata? Ili trebam neke postavke mijenjati?

 

Svjestan sam da neću ništa puno dobiti i da sam povezan sa ipv6 ali da li Vama to radi? 

 

Riječ je o turbo internetu.

 

Hvala

icon

Najbolji odgovor od Pero357 16 October 2021, 19:02

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 4
Bedž +3

Većinom su na ipv4 još.

Na kojoj si tehnologiji uopće, koji router? Na parici mislim da ni nemaju još ništa ipv6, koliko znam su počeli uvoditi polako na hfc ali da još nisu svi na tome.

U zgradi su stavili HFC, router je Fritzbox..sad ne znam da li nesto rucno treba podesiti u routeru

Razina korisnika 4
Bedž +3

Sry, nije mi još taj prošao kroz ruke pa mi je malo teško komentirati. Nagađam da ne treba, vjerujem da provider kod sebe postavlja da li će ti routeru uopće dodijeliti kakvu ipv6 adresu - koliko znam nisu još svi na ipv 6. Možda će ti netko tko koristi navedeni router moći dati kakve konkretnije info.

Hvala svejedno na pomoci, nadam se da ce mi se netko javiti s takvim routerom jer me zanima kako izgleda njima u postavkama to..hvala

Odgovori