Riješeno

IPTV problem

  • 22 February 2023
  • 3 odgovora
  • 1180 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 9 odgovora

Znaci imam problem na vasem fiksnom internetu (parica) da koristim IPTV, i da ne zeli da pusta kanale i na "portal" adresi pokazuje 403 forbidden gresku, sto znaci da mi isp blokira ili IPTV provajder blokira ip adresu.  Adresa IPTV portala je : http://mag.you24.online:8080/.

Neznam je li problem do CGNAT-a ili vi kao A1 blokirate ovog IPTV provajdera, jer nekad dodje radi i kad udjem na adresu pokaze "access denied" sto znaci da nije blokirano i nakon nekog vremena cca. 10min mi pokaze 403 forbidden gresku. Do cega je problem?

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 23 February 2023, 05:43

Pogledaj original

Odgovora 3

Pozdrav, ovo ne izgleda kao problem od strane A1.  Tu grešku javlja server na kojem se nalazi taj IPTV servis. Razloga može biti više, neka njihova interna greška, nemate pravo pristupa navedenom servisu bez ispravnih podataka za autentifikaciju i sl.

Ukoliko znate tko ke vlasnik tog servisa, najsigurnije je da se njemu direktno javite.

 

Lp

Pozdrav, ovo ne izgleda kao problem od strane A1.  Tu grešku javlja server na kojem se nalazi taj IPTV servis. Razloga može biti više, neka njihova interna greška, nemate pravo pristupa navedenom servisu bez ispravnih podataka za autentifikaciju i sl.

Ukoliko znate tko ke vlasnik tog servisa, najsigurnije je da se njemu direktno javite.

 

Lp

Znam da nije problem do tog servisa jer drugim ljudima radi, jer je ovo tzv. KODI build i privatan je, znaci vjerojatno je do ISP-a kao sto su mi neki ljudi govorili.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Probaj nazvati SZK i prati putanju do tehničke službe (ne objašnjavati root-u SZK) i traži da ti isključe cgnat (nemoj baš govoriti da ti treba za piratluk nego za kamere ili gaming, otvaranje portova). 😁

Odgovori