Riješeno

Internet je spor

  • 7 June 2019
  • 5 odgovora
  • 2108 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Moze li mi netko iz A1 objasniti po kojim standardima su ove brojke prihvatljive. Zivim u glavnom gradu hrvatske i imat za 170kn mjesecno download od 2.0 mb po sekundi i upload koji je max 0.1 mb po sekundi a nikad nije maksimalna brzina nego ispod jedno 0.03-0.04.. Al nije ni to problem nego je najveci problem sranje konekcija koja puca svako malo. Uredaj je limitiran na 4 wifi uredaja koja nikad nisu na internetu jer i njima ne radi a ovo su broje koje su preko etharnet kabela na apple macbook racunalu. Nije ni problem upload speed koliko je ovaj upload packet loss sranje, nemozes nista al nista radit s ovim a da ne govorim o 2k pingu... Mislim stvarno... sta se desava???/ ima li iko neko pametno rijesenje

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 7 June 2019, 20:31

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 3
Bedž +3
Pozdrav @kd3535 , molim te javi se našoj tehničkoj podršci na broj 0800 091 091 kako bi kolege napravili detaljnu provjeru poteškoće s internetom.
jesam, dosad toliko puta... nikad nista, ljudi kazu da nemaju ovlasti te da moraju prijaviti nadleznima, nadlezni se jave kazu da je sve uredu i tako u nedogled. internet radi 5 dana pa iza toga 3 komplet dana ne radi uopce.... upravo ovo sta je na slici... i tako mjesecima.. mijenjan je ruter, radili su na centrali nesto, ma sve sta se moze je napravljeno i dalje nista od interneta....
Ja se nadam da će sve naše telekomunikacijske kuće ulagati sve više novca u razvoj tehnologije i brzinu interneta. Danas je nemoguće biti bez interneta. Pazi, postoji istraživanje koje kaže da gostu više smeta ako nema interneta u apartmanu, nego ako ste neljubazni prema njemu. Zamislite samo kako se osjećaju ljudi koji rentaju apartmane kada dobiju lošu ocjenu zbog toga što je internet loš, a ne njihovom krivicom - nemoćni su...

Ja se nadam da će sve naše telekomunikacijske kuće ulagati sve više novca u razvoj tehnologije i brzinu interneta. Danas je nemoguće biti bez interneta. Pazi, postoji istraživanje koje kaže da gostu više smeta ako nema interneta u apartmanu, nego ako ste neljubazni prema njemu. Zamislite samo kako se osjećaju ljudi koji rentaju apartmane kada dobiju lošu ocjenu zbog toga što je internet loš, a ne njihovom krivicom - nemoćni su...

Nije to do razvoja tehnologije već do toga koliko te A1 ili neki drugi telekom ograničava. Tehnologija je već jako dugo ovdije, jedino ovisi koliko si spreman platiti.

Placam internet oko 200 na ugovor naravno zivim blizu a1 trgovine povezan mi je ps4 sa lan kabelom na ruter zvali smo a1 uslugu za korisnike vise puta nema pomoci dodu promine ruter sve je ok kao danas mi je internet pukao 10 puta a da ne kazem da je upload speed sranje nemam opciju turbo paketa koji je 209 kn ali i trebalo bi biti 1 gbps download i 500mbps upload ali meni je 3.62 mbps download i 500kbps upload sa 100 ping dolaze mi popravljati internet ljudi koji ne znaju sta je ping i dns server.... Ovo nije prihvatljivo vise. Svi koji se misle prebaciti na a1 i to na ugovor nemoj te jer ce te zaliti.

 

Odgovori