Riješeno

Internet i signal

  • 30 June 2022
  • 5 odgovora
  • 248 pregleda

Nemam interneta niti signala, ne mogu slati poruke, zvati nekoga te me se ne može nazvati. Piše da je mrežna veza nedostupna. Također ne mogu isključiti zrakoplovni način rada na ploči sa obavijesti, stoji mi uključen, dok ga u postavkama mogu i uključiti i isključiti, ali kad ga tu isključim idalje nemam signala niti interneta.

 

icon

Najbolji odgovor od nickno 30 June 2022, 13:32

Pogledaj original

Odgovora 5

isključi/uključi mobitel

Probala sam ali nije uspjelo.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Ivona Alić ,probaj ovo

Postavke>Opće upravljanje>Ponovno postavljanje>Ponovno postavljanje postavke mreže> Poništavanje postavki. Nešt ti se zblesiralo. Nakon toga ugasi-upali mob. 

 

I to sam probala ali nije uspjelo.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Probaj onda izvaditi karticu, malo je prebrisati, ne dirati konektore s prstima. Probaj mobitel upaliti bez kartice, čisto da isključiš taj zrakoplovni mod. I wifi isključi. Zatim umetni karticu.

Ako ni to ne pomogne, probaj wipe chache, ulaziš u taj recovery mode tako da ugasiš mob, malo pričekaš, zatim istovremeno držiš tipke volume down i power tipku, kad se otvori meny, skrolaš do wipe chache, pazi da ne stisneš wipe data jer to resetira mob na tvorničke postavke.

Ako ni to ne pomogne, probaj karticu u drugom mobu, možda je do kartice.

E da, probaj i isključiti mobilne podatke, pa nakon toga isključi zrakoplovni mod. Ne znam kak ti to dvoje uopće može biti istovremeno upaljeno, jer ne može.

Odgovori