Riješeno

internet , 2 rutera

  • 2 December 2022
  • 2 odgovora
  • 345 pregleda

dobar dan, imam samo pitanje dal je moguce imati 2 rutera, jedan u jednoj sobi ,a drugi na tavanu. da ne vucem lan kabel. problem je u tome sto mi je preslaba mreza za tv , pa bih box povezao s kablom u ruter. hvala

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 2 December 2022, 18:56

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 7
Bedž +3

Preslaba mreža za tv? Misliš na povezivanje android boxa? Jesi probao sa pojačivačem signala, tipa wifi extender ili imaš komplet d-link koji radi kroz strujnu utičnicu ili možda mesh kao u ovoj temi?

 

Link

Razina korisnika 2
Bedž

dobar dan, imam samo pitanje dal je moguce imati 2 rutera, jedan u jednoj sobi ,a drugi na tavanu. da ne vucem lan kabel. problem je u tome sto mi je preslaba mreza za tv , pa bih box povezao s kablom u ruter. hvala

Daj nam objasni uopće šta želiš postojići koji je problem kako bi ti mogli pomoći.

1.Pojasni ovo preslaba mi je mreža za TV ? Misliš li na TV koji želiš spojiti na Wifi, ali ti je signal slab?
2. Ne shvačam ovo dal je moguće imati dva rutera? Možeš ti imati i deset rutera u kući samo je pitanje koja ti je namjena.

Uglavnom ako ti treba za Wifi signal jaći onda koristi Mesh kako je kolega iznad napomenuo.

Odgovori