Riješeno

Huawei b818-263 ne prepoznaje sim karticu

  • 18 May 2022
  • 6 odgovora
  • 490 pregleda

Pozdrav svima… neki dan sam kupio Huawei b818 ruter… sve super dok nisam stavio sim karticu u njega… od tada samo blinka i ne pojavljuje se wifi uopce… pokusao sam sa lan kablom se spojiti i ulogirati na web adersu te tamo promijeniti APN ali opet nista…. Uređaj sam isprobao sa drugim karticama koje nisu A1 i rade… samim tim nije ni zakljucan.. samo ne prepoznaje A1 simicu… sto mi je dalje ciniti… kontaktirao sam sluzbu za korisnike ali oni nemogu tu nista.. jedino da kontaktiram Huawei tehnicku podrsku pa da oni vide u cemu je problem… inace ruter je kupljen preko njuskala te je potpuno ispravan (ali na njemu pise da je iz Finske) 

Nadam se da imate ideje sto bi moglo biti!

icon

Najbolji odgovor od nickno 18 May 2022, 17:44

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 4

A kak to misliš da bu homebox sim kartica radila bez nekog pretplatničkog paketa? (Pretpostavljam da si metnul karticu za homebox, a ne neku za govorne tarife kupljenu na kiosku).

Slična tema je brzo zaključana.

Pa lijepo svima na znanje. Da bi vam bilo koji router radio potrebna vam je pretplata za neki homebox (flatbox) paket uz ostale uvjete (dostupnost na određenom području).

A moguće su i dodatne radnje da bi vam router radio i sa pretplatom, o tome više zna @daworin 

Zašto nebi mogao staviti simicu Savršene tarife i uživati u srfanju!?

Razina korisnika 4

Paa, to se moglo. Sad, da li se još uvijek može-ne znam 🤭

Može.

Kartica je od homeboxa.. vec sam trecu godinu pretplatnik

Razina korisnika 6
Bedž +6

A kak to misliš da bu homebox sim kartica radila bez nekog pretplatničkog paketa? (Pretpostavljam da si metnul karticu za homebox, a ne neku za govorne tarife kupljenu na kiosku).

Slična tema je brzo zaključana.

Pa lijepo svima na znanje. Da bi vam bilo koji router radio potrebna vam je pretplata za neki homebox (flatbox) paket uz ostale uvjete (dostupnost na određenom području).

A moguće su i dodatne radnje da bi vam router radio i sa pretplatom, o tome više zna @daworin 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Paa, to se moglo. Sad, da li se još uvijek može-ne znam 🤭

Razina korisnika 6
Bedž +6

Paa, to se moglo. Sad, da li se još uvijek može-ne znam 🤭

Može.

Ok, ali njemu ne radi, pa je došal ovdje pitati zašto. A mislim da nema Savršenu, nego uprav neku s kioska, pa zato i ne radi.

Nekak sve mislim da bu i ova tema brzo zaključana 🤣

Odgovori