Huawei B818-263 apn postavke za homebox

  • 1 June 2022
  • 5 odgovora
  • 1020 pregleda

Pozz.Trebao bih apn postavke za navedeni ruter.Ruter kupljen otkljucan ali ima neke cudne apn postavke.Imao sam ono sta a1 daje uz ugovor ali brzina katastrofa sad me zanimaju apn postavke za ovaj uređaj.


Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ako koristiš A1 APN je  internet

APN nema veze sa brzinom interneta služi da se spojiš na 4G ili 5G mrežu

Isprobat cu pa cu vidjet jer ovih dana katastrofa brzina a ovi iz a1 mi rekli kao da koristim krive apn postavke. Na mobu mi jasno pokazuje 5 g signal puni a tehnicar kaze da je to 4g+ mreza i bla bla bla.Te ima dana brzina super ali latencija je katastrofa na ruteru te nemogu igrat online igrice spojim se na mob preko moba radi oke a isto je A1 mreza....

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ima jako puno faktora o kojima ovisi brzina interneta. Da ti APN postavke nisu dobre ne bi se mogao spojiti na mrežu. Pretpostavljam da koristiš 818 sa DNA FW(Finski).Prolistaj malo ovu temu naći ćeš puno odgovora….

Da upravo taj.Zanima me dal je treba nes promjeniti u postavkama rutera tj dal ga treba konfigurirati??Naknadno me zvao tehnicar iz a1 jer na drugom mobu mi pokazuje 5 g signal  full te lik rekao da to mobitel krivo pokazuje jer u mojem podrucju nema 5 g mreze da je to 4g lte mreza.Dok sam testirao brzinu brzina je isla do 200 mbps.Ako je taj odasiljac koji prikazuje cell maper on se nalazi do 500 metara zracne linije i nemaprepreka između mene i njega.

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

ako ti na mobu ide 200Mbps i na routeru bi trebalo toliko ići. Probaj router na tvorničke postavke i bez da išta diraš probaj jeli je šta bolje

Odgovori