Riješeno

homebox vs flatduo

  • 1 February 2021
  • 8 odgovora
  • 331 pregled

Nedavno sam prešao sa homebox tarife na flatduo, no međutim ruter mi je i dalje isti, sad me zanima, da li bih trebao promjeniti/dobiti ruter drugi radi bolje usluge tj brzine ? 

Tnx :)

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 3 February 2021, 23:32

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Pejazu,  možeš li nam poslati podatke o vlasniku usluge OVDJE kako bi provjerili mogućnosti uzimanja novog uređaj?

Razina korisnika 3
Bedž

Nedavno sam prešao sa homebox tarife na flatduo, no međutim ruter mi je i dalje isti, sad me zanima, da li bih trebao promjeniti/dobiti ruter drugi radi bolje usluge tj brzine ? 

Tnx :)

Drugi router se dobije samo kod produljenja ugovora. Imao sam ZTE MF283, imao sam problema sa njime i dobio sam drugi ZTE, ali MF286r koji je trenutno aktualan i sa kojim imam veće brzine jer je CAT6 router. 

Razina korisnika 4
Bedž +1

Ako je trenutni router dobar, ne mora se uzimati novi.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Točno, kod Homebox/Flatbox usluge nije nužan novi router, no svakako nam se @Pejazu možeš javiti prema Manuelinoj uputi za provjeriti ponudu i ostalu provjeru na individualnoj razini. 

Nedavno sam prešao sa homebox tarife na flatduo, no međutim ruter mi je i dalje isti, sad me zanima, da li bih trebao promjeniti/dobiti ruter drugi radi bolje usluge tj brzine ? 

Tnx :)

Drugi router se dobije samo kod produljenja ugovora. Imao sam ZTE MF283, imao sam problema sa njime i dobio sam drugi ZTE, ali MF286r koji je trenutno aktualan i sa kojim imam veće brzine jer je CAT6 router. 

Zvao službu za korisnike i pitao, kaže da je ruter potpuno identičan i da ne može ostvariti bolje performanse od starog... 

Ne želim dodatno plaćati ruter koji je navodno isti, zar ne ?

Razina korisnika 3
Bedž

Nedavno sam prešao sa homebox tarife na flatduo, no međutim ruter mi je i dalje isti, sad me zanima, da li bih trebao promjeniti/dobiti ruter drugi radi bolje usluge tj brzine ? 

Tnx :)

Drugi router se dobije samo kod produljenja ugovora. Imao sam ZTE MF283, imao sam problema sa njime i dobio sam drugi ZTE, ali MF286r koji je trenutno aktualan i sa kojim imam veće brzine jer je CAT6 router. 

Zvao službu za korisnike i pitao, kaže da je ruter potpuno identičan i da ne može ostvariti bolje performanse od starog... 

Ja imam puno veće brzine sa MF286r jer je CAT6 router i samim time se spaja na dvije agregacije i postižu se veće brzine jer se agregacije zbrajaju, a samim time i brzine su veće. Nisam baš na ti sa time, to ti možda forumaš daworin može bolje objasniti. 

@daworin jaaavii seee 😆😆

Odgovori