Riješeno

Homebox-Uzasno spor internet

  • 23 January 2021
  • 3 odgovora
  • 978 pregleda

Odkad je ova godina počela internet je postao uzasno spor. “Flet” homebox Imam ga vec 2-3 godine i nije bio ovako uzasan. prve godine internet je bio super 20-30mb/s i ja sam bio zadovoljan. ali nakon nekog vremena je pao na 10-15mb/s ali idalje oke. i sad da ja nemogu ni video na 144p pogledat to je uzasno.

Stvarno sad da nemoogu ni na internet za skolu otic to je previse. Ja ocekujem odgovore i objasnjenje kako da se popravi jer ovako stvarno nemoze ostat. I da izmjerena je brzina putem lan kabla na racunalu.

icon

Najbolji odgovor od A1_Damir 23 January 2021, 20:54

Pogledaj original

Odgovora 3

Bedž

Pozdrav  Renato.

Ukoliko imaš poteškoća sa korištenjem usluge molimo te da kontaktiraš tehničku podršku kako bismo pokušali riješiti poteškoću.

Razina korisnika 1

Tehnička podrška jedino što nam može ponuditi je ručno prebacivanje s 4g na 3g jer su i sami svjesni prezagušenosti baznih stanica. Istina, poboljšala mi se brzina s 1 mbps na 1,5 mbps. 🤣🤣

Razina korisnika 1

Tehnička podrška jedino što nam može ponuditi je ručno prebacivanje s 4g na 3g jer su i sami svjesni prezagušenosti baznih stanica. Istina, poboljšala mi se brzina s 1 mbps na 1,5 mbps. 🤣🤣

Točno to hahaha

Odgovori