Riješeno

Homebox/Officebox Huwei B310

  • 18 January 2018
  • 12 odgovora
  • 1076 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 6 odgovora
Zanima me kako povećati brzinu interneta.Kao što vidite na slici od 00:00 - 08:00 je troduplo brži.
Preko dana 1mb,užas,katastrofa,nmg ništa.Kako povećati da mi bude preko dana ista ki ova nocna brzina ili jos bolja od nocne.

Slika:

icon

Najbolji odgovor od Tromy 18 January 2018, 12:44

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 5
Bedž +2
Mislim da si potrošio sav promet (100 GB) pa preko dana imaš samo 1MBs jer ne vjerujem da se tijekom dana toliko ljudi spoji da ti brzina toliko padne.
Mislim da si potrošio sav promet (100 GB) pa preko dana imaš samo 1MBs jer ne vjerujem da se tijekom dana toliko ljudi spoji da ti brzina toliko padne.

oduvik je ovakva brzina bila 1 mb 24/7,iman flat internet,a ne na gb . prije blagdana dosla poruka da ce nam povecati brzinu od ponoci pa do 8 sati.
Mene zanima kako povecati brzinu? jel moran zvati vip ili sta vec
Razina korisnika 5
Bedž +2
Koliko ja znam nema flat po punoj brzini na Homebox, daj pogledaj na MOJ VIP što ti kaže na potrošnji
Koliko ja znam nema flat po punoj brzini na Homebox, daj pogledaj na MOJ VIP što ti kaže na potrošnji
e tromy,u pravu si,sad san procita u ugovoru da iman 100gb,a od 00:00 do 08:00 neograniceno. Kako da iman non stop neogranicen,a ne samo od ponoci do 8
Razina korisnika 2
Nikako. Možeš jedino u mjesecu nadoplatiti 30kn za još 100gb.
Nikako. Možeš jedino u mjesecu nadoplatiti 30kn za još 100gb.

a smeća od interneta,spiskan 100gb u 4 sata,ja mislija da mogu neograniceno non stop ,a uzasa od vipa,a nista iden ca na iskon
Razina korisnika 2
Kad si potpisao ugovor i kad ti je ukljucen probni rok? Si sklopio ugovor preko telefona ili u njihovoj poslovnici?
Kad si potpisao ugovor i kad ti je ukljucen probni rok? Si sklopio ugovor preko telefona ili u njihovoj poslovnici?[/quo[quote=tibertov]Kad si potpisao ugovor i kad ti je ukljucen probni rok? Si sklopio ugovor preko telefona ili u njihovoj poslovnici?

2 mjeseca ima,preko telefona
Razina korisnika 2
Onda ga neces moci raskinuti bez penala.
Onda ga neces moci raskinuti bez penala.

a beep beep,kolko dode raskid ugovora ili sta vec triba,nemos gejmat,skines 2 igre ode 100gb odma
Razina korisnika 5
Bedž +2
@bare22

Pa probaj se disciplinirat da skidaš iza 24 jer ti onda promet ne bi trebalo brojati do jutra.

A raskid, broj mjeseci koji ti je ostao pod ugovornom obvezom puta popust koji si dobio na uslugu + cijena rutera
@bare22

Pa probaj se disciplinirat da skidaš iza 24 jer ti onda promet ne bi trebalo brojati do jutra.

A raskid, broj mjeseci koji ti je ostao pod ugovornom obvezom puta popust koji si dobio na uslugu + cijena rutera


aha,hvala stari. Od iduceg miseca skidan iza ponoci,al bas me zanima kolko ce mi potrosit kad igran multiplayer igre

Odgovori