Riješeno

Homebox - Koronavirus

  • 16 March 2020
  • 13 odgovora
  • 2488 pregleda

Poštovani, 

 

Planirate li povećati dozvoljenu potrošnju MB unutar tarife s obzirom na situaciju oko nas? Svi smo u uvo vrijeme puno više doma i sad se već nazire da količina MB nije dostatna da bezbrižno provede o mjesec kraju.

Hvala

 

Lp

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 17 March 2020, 00:41

Pogledaj original

Odgovora 13

A1 mobilna opcija M 170kn neogranicen internet, 5000min poziva, 5000sms-a..ukljucim na mobitelu hotspot i spojim android tv i gledamo yt, netflix....spojim komp, drugi se spoje na moj mob i sve radi bez greske.. A1respekt

Razina korisnika 6
Bedž +6

A čuj, 100 giga je i više nego dovoljno za surfanje mobitelom, pa se prešaltaj na mobitel dok ne prođe kriza. 

Ako nas ipak strefi potpuna karantena kao Italiju, ima puno boljih načina kvalitetno provesti vrijeme nego biti na internetu. Druži se sa roditeljima, braćom i sekama, otkrijte čari društvenih igara poput Čovječe ne ljuti se, Monopoly, a jedna od super igara je i Riziko. O, bela je isto super. I kanasta, remi,od kartaških igara 😉. Ili volontiraj po zgradi pa starijim susjedima idi u dućan…

S obzirom na savjet izgleda da je neminovno prebacivanje na drugog operatera 😉. Gigabox je ipag 400GB.

Hvala na savjetu

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa vidiš i sam da su talijani smislili novi način zabave, ludo im je po balkonima 😋.

Ali se slažem da je 100 ,pa i 400 giga odavno postalo premalo mnogima.

Razina korisnika 4
Bedž +3

@nickno Volim i podržavam tvoj pozitivan stav, iskreno! :heart_eyes:

Pozdrav @Dario I.,

s obzirom na to da je sada od posebne važnosti pružati stabilnu i pouzdanu komunikaciju na nacionalnoj razini i na taj način pomoći društvu da normalno i uspješno sigurno funkcionira, A1 Hrvatska je poduzela sve mjere za kontinuitet pružanja usluga korisnicima na najboljoj fiksnoj i mobilnoj mreži prema neovisnom, međunarodnom P3 mjerenju. Razrađeni su detaljni scenariji za osiguravanje kontinuiteta poslovanja i pružanja usluga.

Za Homebox trenutno nemamo dodatne pogodnosti po pitanju situacije u kojoj se trenutno nalazi cijela Hrvatska, no prati nas putem društvenih mreža jer ćeš među prvima saznati sve novitete.

Sve relevantne informacije o uslugama dostupne su na www.a1.hr ili pozivom Službi za korisnike 0800 091 091. Također, korisnici mogu svu interakciju s kompanijom obaviti kroz Moj A1 aplikaciju pa tako i aktivirati dodatne usluge, platiti račun, provjeriti status svojih zahtjeva ili riješiti poteškoće uz pomoć Digitalnog tehničara. 

Hvala vam na odgovoru, 

Međutim to ipak ne rješava moj problem. Nažalost potrošili smo doista brzo osnovni i dodatni paket MB a tome je uzrok i prije korone obična  gripa 😔 pa su djeca pod temp. Pregledavali sadržaje više nego inače .Sada kad nas je korona primorala da ostanemo u svojim domovima ne mogu djecu ostaviti bez interneta pa sam danas otišao i uzeo Gigabox u HTu, kod njih je 400gb u tarifi i moram priznati dosta bolja brzina na mom području. Generalni doista sam bio zadovoljan vašom oslugom i nisam imao namjeru prelaziti međutim muči me promet. 

Hvala još jednom

Lp

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hvala A1 na poklonu od 5 giga danas kroz aplikaciju A1 za sve prepaid korisnike 😍😘

Razina korisnika 2
Bedž +1

@nickno drago mi je da si zadovoljna  :wink:

Razina korisnika 3
Bedž +3

@MAX12.7 Respekt za dijeljenje informacije :wink:

Razina korisnika 3
Bedž +3

@MAX12.7 Respekt za dijeljenje informacije :wink:

A čuj, 100 giga je i više nego dovoljno za surfanje mobitelom, pa se prešaltaj na mobitel dok ne prođe kriza. 

Ako nas ipak strefi potpuna karantena kao Italiju, ima puno boljih načina kvalitetno provesti vrijeme nego biti na internetu. Druži se sa roditeljima, braćom i sekama, otkrijte čari društvenih igara poput Čovječe ne ljuti se, Monopoly, a jedna od super igara je i Riziko. O, bela je isto super. I kanasta, remi,od kartaških igara 😉. Ili volontiraj po zgradi pa starijim susjedima idi u dućan…

Da,ti ces mi sigurno reci kako da provedem vrijeme i sta da radim.Vjerujem da te nitko nije trazio savjet kako provesti vrijeme nego ono sto ste davno trebali napraviti i prije corone,a to je povecati mizernih 100gb prometa 

Ljudi.. Idemo svi danas 17:30h na balkone, prozore, krovove i zapljeskat dat podrsku ljudima koji su zbog manjka brzine mb nervozni, suicidalni, agresivni.. Mozda i da zapjevamo jednu "gdje družba nije bijesna, nije ni kuca tijesna" 

Razina korisnika 6
Bedž +6

 

Da,ti ces mi sigurno reci kako da provedem vrijeme i sta da radim.Vjerujem da te nitko nije trazio savjet kako provesti vrijeme nego ono sto ste davno trebali napraviti i prije corone,a to je povecati mizernih 100gb prometa 

 

Mi? Sorry, ja sam juser kak i ti 😋. Mizernih 100 giga prometa još nedavno nije uopće bilo tak mizerno, a nije ni danas mizerno za npr.mobitele, tablete i slične manje zahtjevne stvarčice 😛. Za igračku mrcinu od kompjutera je malo, za video sadržaje u 4K ili 8K kvaliteti još i manje, za neke korisnike vjerojatno ni teletov terabajt ne bi bio dovoljan. 

Odgovori