Homebox internet uzasno spor!

  • 2 April 2021
  • 7 odgovora
  • 2651 pregled

Razina korisnika 1

Evo nakon neka 4 mjeseca od mog zadnjeg posta na istu ovu temu danas ima već 3 dana opet isti problemi s homeboxom!Dakle cijeli dan brzine su takve da i za otovoriti ovu stranicu  mi je trebalo jedno minutu.Upload jos bude dobar 10/20 MB/s ali oscilira,ali zato je download 0.20 MB/s,na poziv službi  ti odgovori kao na nekoj pokvarenoj ploči,isključite uključite ruter,resetajte ga,izvadite ubacite karticu i opet ništa ne radi kako treba.Dakle ne može se otvoriti normalna internet stranica da ne govorim o gledanju youtubea ili igranja ičega,jer su lagovi spikeovi i packet loss tako ogromni da više ne znam koliko se ljudi treba žaliti da se vi udostojite napraviti nešto.Prošlo ljeto vam je izgovor bilo previše ljudi pa i korona vam je bila izgovor za preopterećenje,baš me zanima što će sada biti izgovor za brzinu interneta od 0.20 MB/s!Živim u Solinu grad nekih 5km od Splita svi trolovi me ne interesiraju i njihovi agenti na ovom forumu,zanima me samo ako netko zna legalno dali se moze što poduzeti jer mislim da nitko ne može prodavati navodni internet koji je beskoristan za 30 eura mjesečno uz brzine od 0.20MB/s nekad i manje!Eto ako itko išta zna javite se vamo da se mi koji nam je dosta možemo snaći!


Odgovora 7

Razina korisnika 1

Evo i danas primjer superbrzog interneta 

 

Razina korisnika 4
Bedž +1

...izvadite ubacite karticu ...

Nije valjda da su i to predlagali?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Taj njihov router je koma. Nabavi pošteni router i imat ćeš super brzine i stabilnost veze naročito pošto na tvom području imaju tornjevi sa 4 frekvencije. Znači 4CA router ili više!

Razina korisnika 1

@daworin zar onda ako je problem u opremi koju su oni dali nije i njihova duznost priloziti novi s obzirom da nemam zagarantiranu niti najmanju brzinu vec danima i oni to samo ignoriraju i davaju glupe odgovore?zar se tu nesto legalno ne moze poduzeti,nije problem kupiti ruter ali necu iz principa jer im iovako placam uslugu 30 eura koju ne mogu koristiti...

Razina korisnika 7
Bedž +4

Pa je ali dobit ćeš opet isti router i opet ista stvar.

Razina korisnika 1

@daworin ah da ja se ponadao da u ponudi imaju sta bolje ako dode do ovakvih stvari,mislim stvarno sramota tu se nalazim kraj Splita u Solinu i imam ovakvu uslugu u 2021.Ako ti se da posalji mi privatnu poruku koji su ruteri dobri i to ne razumijem se bas u to pa da bar vidim sta su mi opcije.

Razina korisnika 7
Bedž +4

U ovoj temi imaš tablicu routera https://forum.a1.hr/internet-spajanje-71/4g-i-4g-routeri-7084/index4.html  i prolistaj malo temu imaš i test baš tog A1 zte 286 routera ako te još šta zanima može PP

Odgovori