homebox i video nadzor

  • 4 May 2017
  • 9 odgovora
  • 1406 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
imao sam video nadzor spojen normalno preko rutera t-com s prelaskom na vip homebox ne mogu ostvariti povezivanje s video nadzorom ima li tko slično iskustvo i rješenje istog

Odgovora 9

vjerovatno je vezano sa ip adresom ali nisam baš upućen pa pomozite
hvala
Bok @ivan09 Vjerojatno je potrebno napraviti Port FW.
Više o tome imaš na https://forum.vipnet.hr/homebox-37/zte-283dyndns-i-portovi-229

kako?

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pa ovisi koji model routera imaš, nije na svima potpuno isto. Svodi se na to da se moraš spojiti na ono grafičko sučelje routera preko njegovog gatewaya (vjerojatno ti na samom routeru na naljepnici piše ip adresa i username/password) i onda pronaći gdje točno u postavkama. Za većinu modela možeš pronaći u upute google pretragom, a ako si baš očajan i služba za korisnike te vjerojatno može navesti kako (ali i dalje sam moraš znati koji port, po kojem protokolu (tcp, udp ili oba) i na koju ip adresu u lokalnoj mreži želiš proslijediti portove). 

Dodatno, ako to složiš i samostalno pa ti ne radi nazovi službu za korisnike na onaj njihov 0800 091 091 da provjere da ti IP adresa nije natirana.

bok Pero,
Hvala na odgovoru

Koristite kinemaster mod apk za jednostavno uređivanje videozapisa. Pokušao sam i uspio, vrlo zadovoljan.

Pronalaženje takve odgovarajuće aplikacije vjerojatno nije jednostavna stvar

Razina korisnika 3
Bedž

Ozbiljno?

ili možda u Haga Clic Aquí kinemaster pro je također odlična aplikacija

Odgovori