Riješeno

Homebox

  • 8 February 2022
  • 2 odgovora
  • 743 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 13 odgovora

Pozz, imam pitanje zas vas, znaci   koristim Homebox vec 2 godine unazad i nikad skoro nisam imao problema toliko sa njime kao do prije 2 tjedna,  znaci  posto volim igrat igrice i to sve  ja ne mogu koristiti uopce 4g mrezu  za igrice jer me izbacuje odma van i disconnecta me, zvao sam 10 puta operatere razgovarao sa 10 razlicitih operatera medutim nijedan mi nije pomogao, pa sam dobio zamjenski ruter spojio ga usao u igricu i nakon 5 min me discconectalo  connection lost odma pisalo, pa su mi iskljucili nekakav “cgnet” u postavkama medutim ni to mi nije pomoglo, pa sam onda resetirao ruter na tvornicke postavke radio je donekle dobro  i onda je opet poceo disconnectati sa igrica,  znaci ja sam ogranicen sa 3g mrezom  trenutno i moram 3 g koristiti   jer mi na 4g odma izbacuje , 21 stoljeće…  sramota, znaci cim prebacim na 4g odma mi krene pucati net   signal mi je pun na modemu  evo dal je itko imao isto problem kao ja i je li ga uspio rjesiti  ?

icon

Najbolji odgovor od A1_Mateja 11 February 2022, 21:20

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 2
Bedž +2

Napravi promjenu na kabel ako je dostupan.

Razina korisnika 1
Bedž +2

Bok @Kavopija žao mi je zbog problema koje imaš sa korštenjm usluge. Molim te da nam se javiš privatnom porukom s podacima  OVDJE kako bismo mogli provjeriti sve mogućnosti.

Odgovori