Riješeno

Homebox

  • 1 February 2020
  • 5 odgovora
  • 3738 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 11 odgovora

Aj dobro sto necete dignuti kolicinu podataka sa 100 na 200gb mjesecno,nego zasto kad ja kupim dodatnih 20 ili 100gb na kraju mjeseca ono sto nije potroseno vi meni uzmete kad zavrsi taj mjesec? Zar mozete biti toliko bezobrazni?

icon

Najbolji odgovor od A1_Matej 3 February 2020, 19:43

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 6
Bedž +6

Svakim danom aplikacije sve više gutaju internetski promet, pogotovo igre. Zato ja ne volim pretplate. Ono što mi je možda dobro danas, ne mora mi biti dobro ni za pol godine

Pa znam sta stoji u ugovoru,samo pitam do kad mislite imati takve lihvarske ugovore prema vasim preplatnicima? I jel vas nije sramota da u danasnje vrijeme prodajete internet kao suho zlato?

 Al dobro ako vama nije u cilju zadrzati pretplanike onda niste nista bolji od onih pink lopova

Razina korisnika 2
Bedž +3

@s4lk01 Hm, MB se prenose samo na prepaid tarifama. Ovdje govorimo o pretplatničkom odnosu, koje ima zakonski definirano obračunsko razdoblje u kojem dobiješ određenu količinu jedinica (minuta, poruka, GB) koje trošiš u pretplatnički obračunskom razdoblju koje je uvijek od 1. do zadnjeg dana u mjesecu. Žao mi je, no ovakvu vrstu usluge ne nudimo za naše pretplatnike. 

Pa normalno da sam nezadovoljan i vjerujem da nisam jedini.

Znaci to su moji gb koje sam ja platio a vi mi ih oduzmete! Zasto nije kao na mobitelu,da se gb koji nisu potroseni prenose na sljedeci mjesec?  Stvarno vas ne razumijem da mozete biti toliko bezobrazni prema vasim korisnicima

Razina korisnika 2
Bedž +3

​Pozdrav @s4lk01 , žao mi je radi iskazanog nezadovoljstva. Svi raspoloživi MB vrijede do kraja obračunskog razdoblja a to je zadnji dan u mjesecu. ne prenose se u iduće obračunsko razdoblje. Uvijete korištenja tarife možeš provjeriti na linku:https://bit.ly/2vKgRR1. 

Odgovori