Riješeno

Homebox 1TB Opcija

  • 28 February 2021
  • 2 odgovora
  • 1350 pregleda

Već 3 godine sam na A1 Homebox Internetu I jako sam nezadovoljan,prva 2 dana kad sam uzeo Homebox sve super brzina od 10 do 15 Mbps , ALI nakon toga brzine mi vec drasticno smanjene na 0.007 do 1Mbps rijetko kad dobijem 3 mbps (100gb LIMIT NISAM PREŠAO). Kao streamer I youtuber moram imati konstantno Brzi Internet u kojeme mi je download i Upload važan. jer kad uplodujem video treba biti brzo a i za streaming mi je važan brzi internet.

Sad dali se Isplati produživati Homebox ugovor na 1TB opciju? da I naravno manje košta umjesto220kn raćuna bit će mi 155kn. I moram li kupiti Novi Router za to? Jer gledao sam na A1 Stranici da se “preporučava” uzeti ovaj novi CAT6 5G router ja imam ZTE 4G router sad to je na vama da mi pomognete oko toga. Otac odbija uzeti novi router jer misli da će se brzina “magično popraviti” ako uzme internet opciju od 1TB.

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 1 March 2021, 21:09

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 4
Bedž +1

Brzina ti nema veze sa opcijom prometa. I ja sam bio na Homeboxu, a jesenas prešao na Flatbox (1TB) i naprotiv, brzina se pogoršala, ali ne zbog opcija, nego zbog općeg stanja se pogoršala svima. U svakom slučaju, po isteku ugovora, ako misliš produžiti ugovor, automatski prelaziš na Flatbox, jer Homeboxa više nema u ponudi.

Razina korisnika 3
Bedž +3

​Pozdrav @marioka123, pošalji nam privatnu poruku OVDJE s podacima vlasnika usluge kako bismo detaljnije provjerili.

Odgovori