Riješeno

HAKOMetar

  • 31 March 2017
  • 9 odgovora
  • 613 pregleda

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 24 odgovora
Pozdrav! Možete li mi pojasniti malo stanje interneta putem ovog text dokumenta?
Odradio sam speedtest sa "HAKOMetrom".
Ja koliko sam zaključio, izmjereno je 0.180kbps download od CARNet servera, a upload 0.700, jedino što je dobro je ovaj upload speed. Obećan mi je download od 1MB, zašto sad imam 0.1? Takodjer tokom skidanja torrenta / fb / yt videa, download je 50-100kbps.
- https://pastebin.com/vjZ98m17
- https://pastebin.com/vjZ98m17
icon

Najbolji odgovor od Bpainx 1 April 2017, 02:08

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 6
Bedž +6
Daj miči te linkove, dobro da nisi još i osobnu i broj kreditne kartice postavio.

Ako želiš objaviti svoj speedtest postavi samo brojku vezanu za brzinu koju si dobio a ne cijeli log, ovdje ima toliko podataka koji se mogu iskoristiti da ne znam odakle početi.
Ja kad se spojim na njega imam čist pristojni ghost server 🙂
Razina korisnika 1
Znaš koliko me strah da će mi ddosat IP adresu ili "provalit u računalo" hahahha.
Nismo ti mi balkanci nešto previše obrazovani. 🙂
Obriši si te linkove bez z........, vjerovatno shareate mob. Int. koji je shapean, nisam puno gledao jer sam ostao paf kaj si pustio na net
Razina korisnika 1
Joj de nemojte izmisljat bezveze, evo ja te molim da mi pokradeš sve podatke preko IP adrese iz Loga, evo molim te.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Kad vidim što ostavljaš na internetu i što pišeš tu po forumu nije mi iskreno ni čudno što si nasjeo na nečije bajke o Vipovom internetu. I nije uopće problem oko IP adrese koliko do nekih puno gorih stvari koje si ostavio u tom linku. Ali radi što hoćeš...
Razina korisnika 1
Bio sam sarkastičan, hajde nabroji mi "puno drugih stvari" iz loga koje nisam trebao navesti
Razina korisnika 5
Pregledao sam dokumente nabrzinu i ne kužim što ima u njima da bi se autor teme trebao zabrinuti... možda mi je promaklo. A možda su u šumi.
Razina korisnika 1
Ma prave se pametni

Odgovori