Riješeno

greška.

  • 10 October 2019
  • 3 odgovora
  • 2656 pregleda

Poštovanje ovako imam problem do jučer je sve radilo danas odjednom se ne mogu spojiti na wifi niti na televizir baca mi nekakvu grešku.

Greška( error_streaming_27), a nigdje po forumima ne mogu naci što to predstavlja, pa bih Vas molio da mi objasnite u čemu je problem, kako bih ga mogao rješiti.

Hvala unaprijed. Lp.
icon

Najbolji odgovor od A1_Stjepan 11 October 2019, 23:17

Pogledaj original

Odgovora 3

Bedž
Poštovanje,

takva greška bi morala označavati privremenu poteškoću komunikacije stb-a koji generira sliku na iptv usluzi sa pozadinskim serverom, no nebi trebala biti direktno povezana sa poteškoćom na wifi.

Ako su poteškoće i dalje prisutne bi svakako sugerirao da se nazove služba za korisnike na 0800 091 091.
Na govornom aparatu se može odabrati tehnička podrška kako bi kolege proveli dijagnostiku i provjerili liniju.
Radno vrijeme tehničke podrške je 0-24.

Ako je i na WiFi problem sa povezivanjem i na STB-u problem sa video-on-demand, to bi značilo da je problem ili na routeru ili na A1 mreži (ili oboje)…

btw, meni se na ubee routeru u zadnje vrijeme to događa.

neko vrijeme radilo super, pa počeli problemi, i nekad su ćešće, nekad rijeđe prisutni više od mjesec dana

Razina korisnika 4
Bedž +3

@tomba2k Jesi pronašao uzrok prisutnoj poteškoći? Ako do sada nije bilo pomaka na bolje i ako nisi bio u kontaktu s našom Tehničkom podrškom, želiš li da ovim putem odradimo dijagnostiku pa ti se povratno javimo?

Odgovori