Riješeno

FLATBOX DUO

  • 25 August 2020
  • 36 odgovora
  • 7395 pregleda

Razina korisnika 7
Bedž +4

Dali je FLATBOX DUO  1TB po punoj brzini ili ima još nešto između?

icon

Najbolji odgovor od A1_Mateja 25 August 2020, 20:51

Pogledaj original

Odgovora 36

Razina korisnika 4
Bedž +1

To ovisi od slučaja do slučaja, lokalne bazne stanice, vrste routera i signala, nije neka generalna stvar. I meni je u početku bio solidan download (30-50 Mb/s), pa je zbog Tele2 egzodusa pao ispod 10 Mb/s, ali se u zadnje vrijeme ustalio uglavnom na 20-30 Mb/s, što, u usporedbi sa nekima, baš i nije toliko strašno.

 

 

To ovisi od slučaja do slučaja, lokalne bazne stanice, vrste routera i signala, nije neka generalna stvar. I meni je u početku bio solidan download (30-50 Mb/s), pa je zbog Tele2 egzodusa pao ispod 10 Mb/s, ali se u zadnje vrijeme ustalio uglavnom na 20-30 Mb/s, što, u usporedbi sa nekima, baš i nije toliko strašno.

 

 

Dobar dan, hvala puno na svim ovim informacijama njo imam pitanje… Pred dva dana sam apdejtao (apdate) svoj novi ruter ZTE mf286r no nakon savrsetka instalacija update-a javio mi je ruter da se instalacija nije mogla izvršiti te vise nemogu ponovno pokušati instalirati apdate. Kako da ponovno instaliram update??? Možda da hard resetam ruter?

Razina korisnika 4
Bedž +1

Odgovorit ću kao i u ranijoj temi; Uđi u Napredne postavke/Ažuriraj/Provjeriti (Advanced Settings/Update/Check), pa vidi hoće li ti ga ponuditi.

Pozdrav. Nova sam u ovome pa me zanima sto se dogodi ako portosim 1terabajt interneta? Dali moram dodatno platiti ili? 

Ovako piše na stranicama A1.

Nakon potrošenih 400 GB internet prometa, brzina se spušta na 2 Mbit/s. Internet uslugu možeš seliti dok se fiksni telefon koristi na adresi aktivacije.
*Maksimalna brzina ovisi o korištenoj tehnologiji i trenutnoj opterećenosti pokretne mreže te razini signala na području korištenja usluge. 

Smanjuje ti se brzina na 2 Mbit/s. ako imaš 1terabajt onda nakon 1terabajt.

Aha, znaci i kada potrosim 1 t mogu i dalje surfati ali sa smanjenom brzinom.. Ne moram nista nadoplacivati? 

Aha, znaci i kada potrosim 1 t mogu i dalje surfati ali sa smanjenom brzinom.. Ne moram nista nadoplacivati? 


Da,  nema nikakve nadoplate“brzina” pada na 2 Mbit/s.

Aha, znaci i kada potrosim 1 t mogu i dalje surfati ali sa smanjenom brzinom.. Ne moram nista nadoplacivati? 


Da, “brzina” pada na 2 Mbit/s.

Oke, hvala. 

Aha, znaci i kada potrosim 1 t mogu i dalje surfati ali sa smanjenom brzinom.. Ne moram nista nadoplacivati? 


Da, “brzina” pada na 2 Mbit/s.

Oke, hvala. 


Nema na čemu.

Razina korisnika 2

nastavno na temu, mislim da ima i opcija bez ugovorene obveze, po isteku ugovora ostaneš njihov (A1) korisnik ali bez ugovorene obaveze , nisam siguran ali mislim da postoji

 

nastavno na temu, mislim da ima i opcija bez ugovorene obveze, po isteku ugovora ostaneš njihov (A1) korisnik ali bez ugovorene obaveze , nisam siguran ali mislim da postoji

 

https://www.a1.hr/privatni/internet/super-homebox

Biraj želiš li ugovornu obvezu ili ne.

Odgovori