Riješeno

FLATBOX DUO

• 25 Kolovoz 2020
  • 29 odgovora
  • 6062 pregleda

Prikaži prvu objavu

Odgovora 29

Ako tek sada ovo citate nemojte uzimati internet se nemože koristiti za nista.jednostavno uzmite neku drugu opciju drugog operatera ove nezanima to što se 90% korisnika buni

Razina korisnika 3
Bedž

To ovisi od slučaja do slučaja, lokalne bazne stanice, vrste routera i signala, nije neka generalna stvar. I meni je u početku bio solidan download (30-50 Mb/s), pa je zbog Tele2 egzodusa pao ispod 10 Mb/s, ali se u zadnje vrijeme ustalio uglavnom na 20-30 Mb/s, što, u usporedbi sa nekima, baš i nije toliko strašno.

To ovisi od slučaja do slučaja, lokalne bazne stanice, vrste routera i signala, nije neka generalna stvar. I meni je u početku bio solidan download (30-50 Mb/s), pa je zbog Tele2 egzodusa pao ispod 10 Mb/s, ali se u zadnje vrijeme ustalio uglavnom na 20-30 Mb/s, što, u usporedbi sa nekima, baš i nije toliko strašno.

Dobar dan, hvala puno na svim ovim informacijama njo imam pitanje… Pred dva dana sam apdejtao (apdate) svoj novi ruter ZTE mf286r no nakon savrsetka instalacija update-a javio mi je ruter da se instalacija nije mogla izvršiti te vise nemogu ponovno pokušati instalirati apdate. Kako da ponovno instaliram update??? Možda da hard resetam ruter?

Razina korisnika 3
Bedž

Odgovorit ću kao i u ranijoj temi; Uđi u Napredne postavke/Ažuriraj/Provjeriti (Advanced Settings/Update/Check), pa vidi hoće li ti ga ponuditi.

Odgovori