Duopol HT-a i VIP-a, te koji ADSL internet odabrati

  • 12 January 2017
  • 56 odgovora
  • 22981 pregled


Prikaži prvu objavu

Odgovora 56

Razina korisnika 3
Dakle, u razgovoru sa SZK u Zg, nakon toliko godina korißtenja Vipnet usluga, tek mi je sad verificiran e-mail!!!???? Ljubazna djelatnica me zamolila da sada ponovo posaljem prigovor sa svoje verificirane e-mail adrese.
I naravno potvrdila da sam u terminologiji ja u pravu.

Osim toga, u sijecnju mi je umanjen račun za 60 kn, što je u sustavu zabilježeno, međutim služba u obračunu je to zanemarila te mi poslala puni račun bez umanjenja!!!???

"Poštovani gosp. (edit by: Vip_Puljac: izbrisana e-mail adresa).,


nastavno na telefonski zahtjev za definiranje e-mail adrese za komunikaciju s Vip Službom za korisnike potvrđujemo da je Vaša e-mail adresa (edit by: Vip_Puljac: izbrisana e-mail adresa).

Putem definirane e-mail adrese mozete zatražiti informacije o Vašim računima, promjene osobnih podataka te promjene na Vašim pretplatničkim linijama osim onih za koje je potrebno dostaviti original potpisanog dokumenta.

Vodeći brigu o Vašoj i našoj sigurnosti, naglašavamo da je odgovornost za koristenje e-mail adrese isključivo na Vašoj strani. VIPnet d.o.o. ne snosi odgovornost za eventualnu zlouporabu dostavljene e-mail adrese . Ako sigurnost pristupa Vašoj email adresi bude narušena ili u slučaju zahtjeva za promjenom e-mail adrese, molimo da nas o tome odmah obavijestite pozivom Službi za korisnike na broj 0800 091 091 ili putem e-pošte na sluzba.za.korisnike@vipnet.hr.

Vaš VIP"
Razina korisnika 3
Evo, pogledajte brzine wifi kad spojim laptop na svoj mobitel ( 4g signal od Vip-a)

A preko rutera od sinoć uopće ni ne radi wifi pa nema ništa

.....
Razina korisnika 5
Gotovo sam siguran da bi se mogao kladiti da je problem do rutera, ali zašto ti ne daju vdsl ruter ne znam (možda nemaju).

Pretpostavljam da imaš vdsl brzine, a adsl ruter.

Nego ostavio si u postu gore možda previše osobnih podataka za javnost.

Što se pak tiče verifikacije email adrese to nije do Vipa već do tebe.

Ako pak primaš račune na tu istu email adresu onda JLZ.
Razina korisnika 3
Da račune primam na tu mail adresu, ali gospoda u Vipnetu nisu smatrali potrebnim verificirat adresu....

Od jučer mi je broj u postupku prijenosa. ?
Razina korisnika 3
Evo ekipa, od 24.02 sam kod Optime, na istoj parici, na istoj adresi, na istoj centrali i na istoj infrastrukturi.

Podaci su mjereni preko WiFi-a uz uključen IPTV. Što znači da je propusnost veća od 20 Mbps.

Za razliku od onih jedva 3 Mbps kod Vip-a. :)

Razina korisnika 5
Ma nije tu VIP kriv.

Drago mi je da si napisao to. Kriv je monopol koji HT ima na adsl/vdsl-u.

Zato VIP ulažite u svoju infrastrukuturu, ulažite u optiku.

Odgovori