Riješeno

Dostupnost optike - Pula

  • 5 September 2022
  • 4 odgovora
  • 405 pregleda

Pozdrav, javljam vam se vezano za problematiku optičkog interneta u Puli. Zanima me postoji li ikakve najave za skorim proširenjem u budućnosti? Točnije rečeno, jedino što mi je dostupno je ili parica ili 5G internet. Parica mi više nikako ne dolazi u obzir jer je zastarjela, premalu brzinu mi nudi, a internet nije stabilan. 5G kućni internet je u globalu dobar, ali ima limit od 1TB što mi predstavlja problem jer brzina nakon toga pada na mizernih 5 mbit/s, dok sam od nekih korisnika čuo da im je veza znala biti poprilično nestabilna pa čak i pucati. Što me ne čudi jer je ipak riječ o mobilnoj infrastrukturi.


Ono što mene jako zanima, ali stvarno me zanima kakvi su vam planovi po pitanju proširenja optike po Puli.. To je stvarno jedna velika potreba i budućnost svega.

 

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 5 September 2022, 23:16

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 2
Bedž +3

@MarkoPula pozdrav, drago mi je da te zanima naša ponuda interneta putem optičke infrastrukture. Možeš li mi samo javiti svoje ime i prezime, točnu adresu, grad, ulicu i kućni broj te kontakt broj mobitela OVDJE kako bismo napravili detaljnije provjere ovim putem vezano za tvoj upit. 

Razina korisnika 4
Bedž +1

Po HAKOMU ide HT optika u samo dva kvarta; Šišanska cesta i Valdabek.

 

 

Po HAKOMU ide HT optika u samo dva kvarta; Šišanska cesta i Valdabek.

 

 

 

Ostali im nisu bitni…

Razina korisnika 4
Bedž +3

Sve koje zanima optička mreža na određenoj lokaciji, privatnu poruku mogu poslati sukladno uputi koju je Boris u prvom odgovoru naveo.

Odgovori