čemu u stvari služi ovaj forum?

  • 3 July 2019
  • 11 odgovora
  • 678 pregleda

Razina korisnika 2
da se jadamo jedni drugima kako je mreža u banani ili da netko iz A1 administracije odgovori na naša pitanja i poboljša usluge: brzinu interneta, nove rutere CAT 6, brzinu odgovora na postavljena pitanja ili nešto osmo?

Odgovora 11

Razina korisnika 6
Bedž +6
Nemoj tako o A1, jučer su proslavili 20.rođendan i kao dar su dobili certifikat da su najbolja mreža u Hrvatskoj. I najbrža

https://www.google.com/amp/s/www.vecernji.hr/amp/biznis/cilj-a1-uvo-enje-5g-tehnologije-1329674

I nisu nas ničim počastili 😱? Kojom gigom,A1?🙁
Sretan ti 20.rođendan,A1
Razina korisnika 2
upravo sam zvao tehničku podršku te nakon nelogične navigacije kroz sustav izbornika da bih došao do tehničke podrške i čekanja od 10-ak minuta za razgovor sa "tehničarom", dobio sam slijedeći odgovor: žao mi je gospodine, informatički sustav se održava i ne možemo vam pomoći molimo vas nazovite ujutro!?!?!? lol
Razina korisnika 7
Bedž +3
Bar su bili ljubazni. A zamisli kad ti treći po redu tehničar HT-a izleti iz kuće uz objašnjenje da ne može otkloniti kvar i da misli da su u pitanju ili podzemne vode ispod kuće ili duhovi? 😂😂😂
Razina korisnika 6
Bedž +6
Mada piše da je podrška od A1 dostupna 24/7 , i njihova tehnička podrška radi 8h dnevno, tj.od 9-17h, a sve ostale koje dobiješ izvan tog vremena je obična SZK
Razina korisnika 2

Razina korisnika 2
ma sve je to banana....
Razina korisnika 6
Bedž +6
Hihihi, obično održavaju sustav u gluho doba noći, a ne u udarnom večernjem terminu, kada svi plaze po internetu 🤣
Nemaju akcije tog tipa, a na njihovoj stranici sve pršti od poklona,popusti kod obnove ugovora, poklončići kod odabira mobitela, popusti kod spajanja usluga. I naravno, samo u web shopu mjesečna zvijezda Huawei P30 pro uz popust od 600 kuna. 😃
Razina korisnika 4
Bedž +4
Meni iskočilo da je HT najbolja mreža po pokrivenosti
Mada piše da je podrška od A1 dostupna 24/7 , i njihova tehnička podrška radi 8h dnevno, tj.od 9-17h, a sve ostale koje dobiješ izvan tog vremena je obična SZK

Pozdrav, samo da napomenem da su nam kolege s tehničeke pdrške dostuoni 0-24h. Ne znam odakle ideja da rade samo 8h dnevno 🤔
Razina korisnika 6
Bedž +6
Tako su mi jednom rekli iz SZK kad sam zvala u gluho doba noći, da nazovem iza 9 ujutro jerbo tehnička podrška radi od 9 do 5.
Aaaa, @A1_Lana ,zašto niste uklonili onaj spam scum What is App Whatsapp na njemačkom odmah ispod ovog threada?
Razina korisnika 3
Bedž +3
Nickno,

tehnička je prije radila od 9 do 21 sat za mobilne usluge. No, i to smo promijenili na 0/24.
Uklonjen je spam.

Odgovori