brzina rada di meni čovjek objašnjava da je 1 mbits u stvari 10 ali sam ja glup??

  • 16 December 2018
  • 0 odgovora
  • 371 pregled

Razina korisnika 1
dođe doma kod mene tehničar iz A1 , razlog? brzina rada , ugovor potpisan prošle godine 24.11.2017. brzina rada 20/nešto za 3 mjeseca 70/nešto, e tu počinje priča , prvo 30 dana ja malo imam , malo više nemam internet nikakav, nakon cca 40 dana ajde proradi nešto, pazi sada nakon 1 mjeseca ne rada i natezanja banda skine 25% računa od nečeg , ajde platim bude to , zvanje službi razgovori , dopisi spominjanje rodnih mjesta i familije , i dalje ništa da bi konačno u 9. mjesecu ove godine došli 2 dečka iz ekipe i promijene kabel na krovu !! ,ajde bar se pokrenulo , normalno ništa , pazi sada uvjeri oni mene da je max brzina kod mene 16/1 jer eto ja udaljen od centrale 1046.metara do 1000 bi moglo bolje , e tu tek počinje , ja u sred španskog u kći gledam centralu, nema veze ko zna kak je taj netko vukao žice (vidim kroz prozor kaj i kam ide) , pazi i to još nekako , nego prekjučer (petak 14.12.2017) nazove tip i veli ja sam pred kućom (12h 12.15h) di sam ja?? ajde blizu pa dođem , prijavio brzinu rada i da se uređaj od TV u sred filma ili kad njemu paše restarta , prvo za TV , nemoj gasiti uređaj onda nebude problema?? velim ja zamijeni uređaj , veli on meni sada je sve u redu , ja reko sjedni sat-dva pa da se ugasi, on opet ne gasi uređaj!!
E sad počinje pamet velim ja gospodinu da je brzina download 1/mbits a brzina treba biti 10 , veli on meni da kaj speedtest od ookle zna nekaj , stvarna brzina je ono kaj piše (0,84-1) * u stvari 10 ali to ni ja ni ookla ne kužimo , rekao u redu , ajde da mi preuzmemo 50 mb, pa da vidimo koliko sek. treba, veli može , cca 7-8 min (sva mreža prazna spojeno žicom) rekao koliko je to vremena ? opet on meni vi to krivo gledata, daj potpišite da sam bio , dobro i kaj sad , veli on ništa i ode !!
Hvala Vam kaj stvarno od nas radite idiote!!

0 odgovora

Budi prvi koji ostavlja odgovor!

Odgovori