PITANJE

brzina interneta sa 150 mbps na 1mbps

• 3 Travanj 2020
  • 1 odgovor
  • 3770 pregleda

Pozdrav,

Dana 29. Ožujka oko 15h internet puca ,modem se stalno resetira,brzina pada na 1mbps..

Ruter je ubee,internet usluga "optika" .

Zvao sam službu za korsnike prijavio kvar i tehničar dolazi u ponedjeljak oko 13h svaka čast reko to je to ponadao se . Čovjek totalno okej ,zamjenio ruter,kabalove sve sto se moglo zamjenit,čak i utičnicu novu stavio. Ovim putem respect tehničaru jer je učinio sve što je mogao. 

A sad krece moja patnja. Internet se nije popravio zamjena rutera i svega ostalog nije pomogla. 

Problem koji se dešava:

-ruter kad se podigne prvih 2min je brzina full 100+mbps

-odmah poslje tih 2min brzina downloada pada na ispod 2mbps a upload bude 10+mbps

-prode 5-15min ruter se opet rusi i cijeli postupak ide ispocetka ..prvo full brzina pa pada na 2mbps

Znaci to se događa ned,pon,

Ali u utorak oko 18h internet se stabilizira i iduca 4-5 sata koliko sam koristio internet full brzina bez rusenje rutera.

Srijeda opet užas od jutra . Pucanje veze sad svakih pola sata brzina kao da koristim internet od prije 10godina.

Četvrtak oko 11 sati opet brzina full nepuca odlicno reko popravili i to je opet trajalo par sati. 

Danas je opet sve isto i nema pomaka razmak pucanja interneta se smanjio a brzina vise nepada uvijek na ispod 2mbps nego bude u razmaku od 5-15 mbps.

Napomena na internetu su 3 uređaja spojena koja aktivno koriste internet.. ps4,stolno računalo i tv. I sve spojeno kablovima. 

Odgovor zasto je tako sam dobio da je problem u kablu u samim zidovima..pa vi meni sada objasnite kako je onda do sada internet radio odlično ovih godinu i pol? 

Kako je internet radio dobro i nakon tjedan dana od potresa?

Kako ostalima u zgradi internet radi odlicno ? 

Jesam ja stvarno glup ili me pravite glupim?! 

Kada sam pitao da mi daju zamjensku uslugu tipa homebox .. odgovor sam dobio da oni nedaju homebox uređaje kao zamjenske.

A na upit službi za korisnike što sada da radim jer nam treba internet zbog posla. Odgovor gospodina za telefonom je odite na tisak i kupite si stik,a mi cemo vam dati bezbroj gb. Znaci placam pretplatu 200+kn ,njihova usluga neradi kako treba sve su ustanovili i oni meni tako nesto kazu. Pa hvala vam lijepo . I love you A1!!!

Jurica Miličević . 

Odgovora 1

Pa taj tehničar nema pojma, a ti ga hvališ.

Odgovori