Riješeno

Brzina interneta preko wifija

  • 1 October 2017
  • 7 odgovora
  • 5887 pregleda

Bok svima!
Na b netu sam i imam ugovorenu brzinu od 120 mbit/s. Medutim, tu brzinu imam samo preko kabela, dok bezicno imam samo 20 mbit/s. Je li technicolor tc7200 uopce u stanju isporuciti tu brzinu bezicnim putem? Mogu li to rijesiti tako da kupim drugi router i da ga spojim sa glavnim? Mozda moram samo promijeniti neke postavke?
Hvala unaprijed!
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 2 October 2017, 21:31

Pogledaj original

Odgovora 7

evo uspio sam, morao sam vratiti na channel 1... laptop je ocito pokvaren pa ne vidi mreze koje nisu na channel 1 :@:@
To sam i stavio.. brzina je i dalje samo 20 mbit/s, ali nema veze, bitno da preko kabela ide 120.. ali sada imam drugi problem.. u stanu imam 2 laptopa i 2 mobitela.. i svi vide moju wifi mrezu osim jednog laptopa. Radi se o hp probook 455 g1. Vidi sve ostale mreze samo ne moju. To se dogodilo otkad sam promijenio ime mreze i lozinku. Reinstalirao sam wifi driver, resetirao laptop, resetirao router ali i dalje nista. Na laptopu je instaliran windows 10. Je li netko imao slican problem?
Razina korisnika 7
Bedž +3
2.4

Da stavim na 2.4 ghz ili 5 ghz?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Hmm, ja na VIPu ali otključano. Ušao u postavke samo sa passom: admin?
To sam vec pokusao ali su debili zakljucali tu postavku -.-
Razina korisnika 7
Bedž +3
Relevantna je brzina na kablu. Ako si u zgradi i oko tebe je dosta wi-fia, udji u postavke routera pa na wirelles postavke i tamo ručno promijeni kanal (preporučam zadnji), mislim da je 13. Ako imaš android mob, skini app wifi analyzer, poveži ga bežično na wifi i vidiš na kojem si kanalu i koliko ti je zagušenje na istom.

Odgovori