Riješeno

A1/Vip firmware za ZTE MF283+

  • 20 March 2022
  • 6 odgovora
  • 933 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 17 odgovora

Zdravo, zelim skinuti Vip/A1 brendirani firmware za ZTE MF283+ ruter. Gde se moze downloadati i da li ako instaliram brendirani fw to znaci da cu zakljucati uredjaj na a1/vipnet mrezu? Nasao sam staru objavu sa linkom, ali je link ugasen. 

icon

Najbolji odgovor od daworin 24 March 2022, 20:34

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +4

Nemaš potrebe mijenjati FW  router nije zaključan i radi sa svim mrežama samo upišeš APN od operatera kojeg koristiš. Evo tu imaš Turtorijal ako baš želiš promijeniti FW.

Mozda sam se lose izrazio, ja trenutno imam ZTE FW a zelim A1 FW.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ima sigurno na netu negdje FW. Neće se zaključati na A1 bit će i dalje otključan za sve sim kartice

Ima sigurno na netu negdje FW. Neće se zaključati na A1 bit će i dalje otključan za sve sim kartice

Ok, probacu da nadjem. Ja imam ZTE MF283U, da li ce da radi MF283+ FW na MF283U i da li postoji sansa da brickujem router? Btw MF283U je iz Vip mobile-a (A1 Srbija) ali izgleda identicno kao MF283+. Ovaj prvi sa slike je MF283U a drugi MF283+ (slike su sa neta)

 

U A1 SRB nisu davali brendirani fw nego zte pa zato pitam

Razina korisnika 7
Bedž +4

Uvijek postoji mogućnost da se zbrika. FW mora biti baš za U ne za + ali FW od A1 mislim da nema za U. A  zašto bi mijenjao pa orginal FW je bolji nego brendirani jer kod brendiranih znaju biti neke funkcije blokirane.

Uvijek postoji mogućnost da se zbrika. FW mora biti baš za U ne za + ali FW od A1 mislim da nema za U. A  zašto bi mijenjao pa orginal FW je bolji nego brendirani jer kod brendiranih znaju biti neke funkcije blokirane.

Ok. Hvala svakako na odgovoru

Odgovori