Riješeno

A1 nestabilan Internet

  • 2 August 2021
  • 3 odgovora
  • 303 pregleda

Tko se osjeća na isti način? Moram isključiti i ponovo uključiti internetsku vezu svakih nekoliko minuta jer kači. Je li to zbog brojnih kućnih ureda i preopterećenosti linija ili je to zbog mog modema ili nečeg sličnog? A1 TV radi normalno, baš kao i kad gledam Netflix ili slično, ali veza je krajnje nestabilna na mobitelu ili prijenosnom računalu.Mislio sam pitati je li to trenutno "normalno" prije nego što izgubim sat vremena svog života na telefonskoj liniji :)

 

icon

Najbolji odgovor od JinstKebe 5 August 2021, 15:53

Pogledaj original

Odgovora 3

Nije normalno, sretno u pronalasku riješenja...

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @JinstKebe poteškoću ćemo svakako provjeriti, sigurna sam da postoji rješenje. Je li bio kontakt s Tehničkom podrškom u međuvremenu? @Bagsbeni slažem se, nije uobičajeno da se usluga tako koristi. Imaš istih ili sličnih poteškoća? Koristiš li našu uslugu?

Tko se osjeća na isti način? Moram isključiti i ponovo uključiti internetsku vezu svakih nekoliko minuta jer kači.  https://routerlogin.uno/ Je li to zbog brojnih kućnih ureda i preopterećenosti linija ili je to zbog mog modema ili nečeg sličnog? A1 TV radi normalno, baš kao i kad gledam Netflix ili slično, ali veza je krajnje nestabilna na mobitelu ili prijenosnom računalu.Mislio sam pitati je li to trenutno "normalno" prije nego što izgubim sat vremena svog života na telefonskoj liniji :)

 

issue got solved

Odgovori