PITANJE

A1 latencija

• 24 Siječanj 2021
  • 2 odgovora
  • 258 pregleda

Dobar dan, zovem se Edo Topolnjak, bavim se profesionalno jednom video igrom zvanom “Rocket league” u kojoj sam  u top 70 najboljih igrača iz cjeloga svijeta. Danas kao i svaki drugi dan mi je ping(latencija) skakao skoro pa stalno u troznamenkaste brojke, no danas nije bio bilo koji dan. Danas se održavao turnir u kojem je glavna nagrada bila 1500€. Bio sam u finalu i vodio svog protivnika sa 4 gola razlike sa samo 20 sekundi do kraja runde. Naime, počelo me teleportirati na sve strane i uspio sam izgubiti rundu za koju sam mislio da ću pobjediti 99,9%. Eto, opet, zbog ovog izrazito odlicnog interneta kojeg mjesečno plaćaju moji roditelji 170 kuna moja očekivanja su bila veća. Imam 16 godina, da nisam imao probleme sa internetom, osvojio bi turnir i te novce iskoristio za fakultet i promjenio svoj život na bolje, no hvala vam na vašoj “odličnoj” usluzi. 
Lp!

Odgovora 2

Razina korisnika 1

Na žalost A1 nema sluha za svoje korisnike...homebox im je katastrofa

Razina korisnika 1

Kada ti ugovor prođe (ako si na njemu) odmah se makni sa homeboxa te se prebaci na neku normalniju internet kompaniju. Ja ne vjerujem da ce se A1 promjeniti te da ce samo nastaviti pričati “nazovi SZK da riješimo problem” (Koji nikada nije riješen). Ping ce ti biti stabilniji po noći ali pretpostavljam da imas skolu pa ti to bas neće pomoći. 

Odgovori