Riješeno

A1 internet spor - nemoguce za rad

  • 21 July 2021
  • 9 odgovora
  • 705 pregleda

Pisem opet i otvarat cu konstantno temu da se ne zaboravi.
A1 Homebox je uzasno spor. Toliko spor da googleu treba 10 sec da se otvori.

Zvao sam sluzbu za korisnike, rekli su da u ruteru prebacim sa 4G na 3G. OK to sam napravio ali internet je limitiran. 10MBPS max
+ prekida iz nikakvog razloga.

Kad sam uzeo bilo je sve ok na 4G, brzine i preko 70MBPS. Sad pokusam vratit stare postavke na 4G...
Katastrofa. Totalna nemogucnost koristenja interneta.

Do kad ovako?

icon

Najbolji odgovor od A1_Magdalena 21 July 2021, 14:45

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 1
Bedž +1

@MoniBinis žao mi je ako imaš poteškoće sa korištenjem Homeboxa. Rado ćemo napraviti dodatnu provjeru, možeš li nam OVDJE poslati svoje podatke?

Pisem opet i otvarat cu konstantno temu da se ne zaboravi.
A1 Homebox je uzasno spor. Toliko spor da googleu treba 10 sec da se otvori.

Zvao sam sluzbu za korisnike, rekli su da u ruteru prebacim sa 4G na 3G. OK to sam napravio ali internet je limitiran. 10MBPS max
+ prekida iz nikakvog razloga.

Kad sam uzeo bilo je sve ok na 4G, brzine i preko 70MBPS. Sad pokusam vratit stare postavke na 4G...
Katastrofa. Totalna nemogucnost koristenja interneta.

Do kad ovako?

Također ista stvar, u početku bio odličan kasnije i nakon zamjene modema sve isto ostalo na što sam dobio odgovor da oni ništa tu ne mogu napraviti, bitno da su povisili cijene za koje nisu sposobni davati uslugu!

Razina korisnika 4
Bedž +3

Već ima xy takvih tema na forumu - na svim tim varijantama koje rade preko sim kartice se ne garantira minimalna brzina, ovisi o opterećenosti tog segmenta mreže itd…  Iz tog razloga je i ako si slučajno negdje uz obalu sigurno lošije tijekom ljetnih mjeseci kada ima turista (naravno da ovo nije izolirano samo na obalu).

Nije problem opce minimalna brzina, otkad je uredaj dosao prvih 6 mjeseci je uredno radio internet sa jako dobrim brzinama i najvaznije bez pucanja mreze, nakon toga pa sad evo vec godinu i nesta sve losije i bez oporavka na staro...

Razina korisnika 4
Bedž +3

Znači da se vremenski poklapa negdje od kako je počela korona, kako je hrpa ljudi počela raditi od kuće i od kada svi pričaju da je sporije i da se troši više prometa.

 

Onda barem neka smanje cijene lose kvalitete usluge, a ne da se bave povecanjem

Razina korisnika 4
Bedž +3

Ali tu sada dolaze opet do onog da nije propisana minimalna brzina - bilo 4, 40 ili 140mbps, to je ponovno onaj famozni best effort i po hakomu nisu ni dužni dati umanjenje.

Pisem opet i otvarat cu konstantno temu da se ne zaboravi.
A1 Homebox je uzasno spor. Toliko spor da googleu treba 10 sec da se otvori.

Zvao sam sluzbu za korisnike, rekli su da u ruteru prebacim sa 4G na 3G. OK to sam napravio ali internet je limitiran. 10MBPS max
+ prekida iz nikakvog razloga.

Kad sam uzeo bilo je sve ok na 4G, brzine i preko 70MBPS. Sad pokusam vratit stare postavke na 4G… https://omegle.onl/
Katastrofa. Totalna nemogucnost koristenja interneta.

Do kad ovako?

issue got solved

Pisem opet i otvarat cu konstantno temu da se ne zaboravi.
A1 Homebox je uzasno spor. Toliko spor da googleu treba 10 sec da se otvori.

Zvao sam sluzbu za korisnike, rekli su da u ruteru prebacim sa 4G na 3G. OK to sam napravio ali internet je limitiran. 10MBPS max
+ prekida iz nikakvog razloga.

Kad sam uzeo bilo je sve ok na 4G, brzine i preko 70MBPS. Sad pokusam vratit stare postavke na 4G… https://omegle.onl/
Katastrofa. Totalna nemogucnost koristenja interneta.

Do kad ovako?

issue got solved

Kako? 😀😀

Odgovori