Riješeno

A1 homebox

  • 20 January 2023
  • 12 odgovora
  • 988 pregleda

Pozdrav. Narucio sam A1 homebox uslugu prije 2 dana(inace nisam A1 korisnik) Sad cekam da mi to stigne. Negdje pise da se uredaj dostavi unutar 24 h od naruzdbe,negdje 3-5 radnih dana,a negdje do 30 kalendarskih dana...pa mene sad iskljucivo zanima za koliko zapravo se meni bude dostavio taj uredaj na adresu. 

icon

Najbolji odgovor od A1_Mislav 22 January 2023, 13:16

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @Filip Belosevic 🖐🏼 Jesi li uslugu ugovarao osobno na A1 prodajnom mjestu ili samostalno putem Webshop stranice ili u razgovoru s Agentom? Dobio si dokumentaciju?

Putem webshopa 

Razina korisnika 1
Bedž +3

Filipe, aktivacija svih novih fiksnih usluga mora biti odrađena u roku od 30 dana, ali to generalno bude realizirano puno prije. U tom periodu zaprimit ćeš i svoj Homebox uređaj (generalno kroz pet radnih dana). 😄

Jel netko koristi A1 homebox? Vec sam pisao temu o uvodenju interneta i shvatio sam da mi je pokucni internet najbolja opcija.

Isao bi kod Telemach ali oni nude samo 240 giga za 179kn, dok A1 nudi za istu cijenu skoro duplo vise prometa.

Mene brine samo brzina i da li mi se uopce isplati to kupovat?

Trenutno sam na 22MBPS download i 0.70 MBPS upload (ovo je najveci problem jer cesto uploadam) pa me zanimaju iskustva i kakve su brzine sa A1?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Jel netko koristi A1 homebox? Vec sam pisao temu o uvodenju interneta i shvatio sam da mi je pokucni internet najbolja opcija.

Isao bi kod Telemach ali oni nude samo 240 giga za 179kn, dok A1 nudi za istu cijenu skoro duplo vise prometa.

Mene brine samo brzina i da li mi se uopce isplati to kupovat?

Trenutno sam na 22MBPS download i 0.70 MBPS upload (ovo je najveci problem jer cesto uploadam) pa me zanimaju iskustva i kakve su brzine sa A1?

Testiraj Mobitelom operatera koji te zanima to ti je najbolje jer iskustva drugih na drugim lokacijama mogu biti super, a kod tebe loše ili obrnuto

Jel netko koristi A1 homebox? Vec sam pisao temu o uvodenju interneta i shvatio sam da mi je pokucni internet najbolja opcija.

Isao bi kod Telemach ali oni nude samo 240 giga za 179kn, dok A1 nudi za istu cijenu skoro duplo vise prometa.

Mene brine samo xnxx brzina i da li mi se uopce isplati to kupovat?

Trenutno sam na 22MBPS download i 0.70 MBPS upload (ovo je najveci problem jer cesto uploadam) pa me zanimaju iskustva i kakve su brzine sa A1?

I got this,..

Razina korisnika 1

Pozdrav,moze pomoc!

Kupio sam huawei b535 router koji je prethodni vlasnik koristio na a1 mrezi.Kako se bavim turizmom potrebna mi je sad kartica da mogu uvalit u ovaj router!

gledajuci na internet za moju adresu nema vise usluge homebox!

dal mozda u taj router moze telemach kartica ili dal mogu ikako drugacije doc do kartice od a1?????

Razina korisnika 7
Bedž +4

Pozdrav,moze pomoc!

Kupio sam huawei b535 router koji je prethodni vlasnik koristio na a1 mrezi.Kako se bavim turizmom potrebna mi je sad kartica da mogu uvalit u ovaj router!

gledajuci na internet za moju adresu nema vise usluge homebox!

dal mozda u taj router moze telemach kartica ili dal mogu ikako drugacije doc do kartice od a1?????

Routeri nisu zaključani tvoj b535 je otključan radi sa svim operaterima.

Razina korisnika 1

Pozdrav,evo jucer mi frend posudi svoju gigabox karticu i ne radi kartica u navedeni uredaj!

 

https://imgur.com/a/ZQX63i1

 

probao sam i ovaj tutorial onda mi tek ne radi :)

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Jesi mu upisao APN od HT  koji je   internet.ht.hr neko routeri ne povuku automatski APN moraju se ručno upisati. Da je router zaključan na određenog operatera ne bi mogao ni doći u sučelje routera odmah bi te tražio kod za otključavanje tako da router ti je otključan 100%

Razina korisnika 7
Bedž +4

Prvo stavi router na tvorničke postavke i onda upiši APN i radit će.

Razina korisnika 7
Bedž +4

evo ovdje mijenjaš APN

 

 

Odgovori