Riješeno

A1 homebox

  • 18 April 2021
  • 10 odgovora
  • 1050 pregleda

Poštovani,

Da li se može saznati koji uređaj za opciju homebox mogu dobiti, to mi je bitno zbog priključka vanjske antene.

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 21 April 2021, 21:03

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 7
Bedž +4

Dobit ćeš Huawei B535-235!

 

 

bitno da su meni poslali Huawei B315 ruter

koji je 2 put losiji  od tog novog a zivim  na podrucju  bazna stanica mi udaljena 10 km od mene

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Kad si dobio taj router kojeg nemaju već dugo u ponudi.

dobio prije 2 tjedna na starom Zte mf286 mi pucao net stalno i zalio se i oni mi jos gori ruter posalju

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ne kužim kako su ti to mogli poslati, a nemaju ga u ponudi i još hardverski puno slabiji router nego 286 na kojeg si se žalio. Očito se rješavaju elektronskog smeća…. Žali se  I traži ovaj novi router jer ova dva da staviš zajedno nisu ni do koljena B535!

jesam i dobio sam odgovor da moram preci na Homebox tarifu  sa 400 gb da mogu dobiti  taj b535 ruter posto sam ja trenutno na Flatbox tarifi jos uvijek

sada se vidi kakva su mreza da ne vrijedam dalje jos

uzas

 

daj mi reci kakve brzine mjeris na tom novom ruteru i ping kakav je jel barem stabilniji od ZTE MF286  na starom ruteru mi je ping konstantno skakao sa 50 na 180 

Razina korisnika 7
Bedž +4

A dobri su moraš preći sa 1TB po max brzini na 400GB po max brzini.

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @DarioG, žao mi je ako imaš poteškoće s korištenjem naših usluga. Možeš li mi samo proslijediti podatke od vlasnika usluge OVDJE kako bih napravio detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. 

nemam ja nikakve poteskoce nego se radi o tome da ste me i uvalili  ruter koji je slabiji 2 klase od proslog koji sam imao  a zivim  u brdovitom mjestu gdje mi je bazna stanica udaljena 10km

jako brinete o korisnicima nema sta 

Samo da obavjestim dobio sam ruter kao što je kolega daworin rekao. Radi se o Huawei B535-235 cat7 i uređaj radi odlićno, na mjestu gdje mobitel ne hvata 3g signal ovaj ruter ima 3 crtice 4g+ signala. Brzina oko 40mbps download što je za mene više nego dobro nasprom onih 4mbps na parici.

Lp

Odgovori