Riješeno

A1 ex B.net minimalna garantirana brzina

  • 1 September 2020
  • 2 odgovora
  • 792 pregleda

Pozdrav,

 

zanima me ako mi može neki datin informaciju u kojem dokumentu, Pravilniku, Zakonu, Općim uvjetima ili sl. propisima je definirano koliko mora minimalno bandwitha biti od ugovorenog? Konkretno zadnjih dana mi se čini da mi net dosta sporije radi (u nedjelju je bio onaj problem sa Level3), ali nikako nakon toga nazad na brzine normalne. Imam ugovoreno 115/15Mbps pa me zanima koliko mora biti minimalno isporučeno, neovisno od opterećenja mreže i sl.?

Hvala!

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Leona 2 September 2020, 22:18

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 3
Bedž +3

@domac385 bok, minimalna brzina ovisi o paketu koji imaš. Prema ovome što si napisao, rekla bih da imaš aktivnu ili opciju do 120Mbit/s ili opciju do 150Mbit/s. Ako imaš opciju do 120 Mbit/s, onda bi trebao imati brzinu od 84/10,5 do 120/15 Mbit/s. Ako imaš opciju do 150Mbit/s, onda su brzine od 105/10,5 do 150/15 Mbit/s. Napominjem da to vrijedi za žično spajanje. Najtočnije bismo to mogli provjeriti ako nam pošalješ podatke o vlasniku usluge OVDJE :) 

Hvala na odgovoru, to ce biti dovoljno. U međuvremenu sam saznao da imam Turbobrzi120 opciju pa sam dobio odgovor koji me zanimao.

A sada moram ići malo testirati brzinu.

 

Odgovori