Riješeno

5G Kucni internet, ne radi

  • 19 May 2023
  • 7 odgovora
  • 342 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 4 odgovora

Pozdrav, imamo problem sa 5G kucnim internetom na Čiovu, naime skoro svaki dan prije podne je brzina 3 -4 mbit. Ovi sa A1 ne odgovaraju preko Chat na moja pitanja. Ima li neko slicna iskustva ili  eventualno rjesenje? I ako neko ima tel. broj tehnicke podreske, bio bih zahvalan. Ovaj 0800091091je kao uvjek zauzet.

hvala unaprijed za odgovore!

icon

Najbolji odgovor od A1_Manuela 20 May 2023, 22:50

Pogledaj original

Odgovora 7

@A1_Manuela, hvala vec sam imao kontakt preko whatsapp sa vasim Kollegama. Navodno su bili radovi na odasiljacima. Pa sad cemo da vidimo kako ce dalje funktionirati.

hvala svima na pomoci.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Edi1 pozdrav, svakako savjetujem da kontaktiraš naše tehničare na besplatni broj 0800 091 091. Kolege rade od 0-24 pa možeš nazvati bilo kada. 

Nadam se da cu znati

Hvala Daworin, probat cu.😬

Razina korisnika 7
Bedž +4

Može se fiksrati sa cell lock druge opcije nema jer nije pravi SA 5G a za njega ima u sučelju routera za fiksirati samo 5G SA. Ali prije svega trebaš pratiti u sučelju vanjske jedinice što se događa kad ti padne brzina.

Hvala na brzom odgovoru Doworine. Uprabo takav osjecaj imam da se prebaci na 4g mrezu a 4g mreza nema nikakav prijem ovde zato sam se i odlucio za 5g  jer na Mobitelu isto nema 4g mreze.

pitanje je samo da li ja mogu fiksirati da ta vanjska jedinica/uredjaj uvjek uzima samo 5g mrezu?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Morat ćeš sa SZK to rješavati očito ti se prebacuje sa tornja na drugi toranj ili se prebaci na 4G pa opet imaš manju brzinu. To sve možeš vidjeti u sučelju vanjske jedinice  gdje i kako se spaja.

Odgovori