5G i 4G+ routeri

  • 16 May 2019
  • 1167 odgovora
  • 125090 pregleda

Razina korisnika 7
Bedž +4
Ako želite iskoristiti maksimum koji 4G mreža daje u određenom trenutku i okolnostima morate imati i kvalitetan router. A to podrazumijeva minimalno CAT6 router koji mogu raditi istodobno na dvije frekvencije 2CA i brzine se zbrajaju.Ima i routera koji mogu združiti i 4 frekvencije 4CA. Evo mojih preporuka routera
zte mf286 CAT6
huawei b525s-23a CAT6
huawei e5186s-22a CAT6
huawei b715s-23c CAT9
huawei b618s-22d CAT11
i da ne nabrajam dalje posljednja tri koristim i ako vas što zanima pitajte jer Admini vam neće znati odgovoriti na vaše upite!

Odgovora 1167

Skripta  ne radi sa B535-333 sa ostalim modelima radi. Jesi riješio crvenu lampicu? Možeš koristiti za PC LTE H-Monitor on radi sa 333

Uspio sam riješiti, nisam ga čak ni mogao resetirat ali uspio sam ga kad sam izvadio sim karticu, brzina mi je bolja nego na zte-u za oko 20 mbit-a ali mislim da bi mogla i bolja biti ako nabavim nekakvu antenu?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Javi se u PP trebam tvoju lokaciju da vidim tornjeve oko tebe i frekvencije na njima

Razina korisnika 2

Koliko je kvalitetan po performansama uređaj: Alcatel HH71VM u usporedbi sa B818 ili ZTE MC801a?

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ako misliš na teh karakteristike taj alcatel je daleko ispod B818 i još više u usporedbi sa MC801a.

Razina korisnika 2

Dada mislio sam na tehničke karakteristike s obzirom da na njuškalu se da nać za 250-350 kuna... 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Bolje da uzmeš Huawei B535-232 ili 235(ako trebaš tel priključak)

Pozdrav imam taj 535-333 modem i nikako brzina da mi bude ok a imam i vanjske antene, brzina je koma, 4 g je u kt samo dostupan ali meni mislim spaja na 3g jer je sporo. Zovem podršku vip i kažu preopterećenje da stavim ili okrenem antene drugdje, da li mogu namjestiti u postavkama na koji odašiljač da se spaja? 

Razina korisnika 7
Bedž +4
  • Mariokt Ima dosta faktora koji utječu na brzinu DL i UL. Javi mi se u PP

Pozdrav, ispati li se uzimati HUAWEI LTE CPE B315 za 300kn ili ima netko preporuku za taj novac nešto drugačije? 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Pozdrav, ispati li se uzimati HUAWEI LTE CPE B315 za 300kn ili ima netko preporuku za taj novac nešto drugačije? 

Ne isplati se . Probaj naći Huawei B525-23a ili Huawei B535-232(23 ili 233)

Pozdrav, trenutno imam Huawei B525-23a bez vanjskih antena. Trenutno stanje signala je vidljivo na slici. Bi li spajanje Iskra P-56 antena imalo smisla, s time da ih ne mogu staviti iznad krova nego na tavan?

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Naravno da bi dobio puno bolje signale sa iskrama P56 i time stabilniji signal i veći DL i UL.

Hvala na brzom odgovoru. Znači ne bi predstavljalo problem da su antene ispod krova?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Nešto malo utjecaja bi imalo sve ovisi koji je pokrov na krovu. Naravno kiša i snijeg isto imaju utlecaj ali svakako bi imao bolje signale.

Razina korisnika 1

pozdrav svima imam huawei b715-23c ruter zanima me zasto kada otvorim sucelje za odabir frekvencija u ponudi imam samo tdd 2600 a nema fdd,toranj na koji se spajam ima 

4 frekvencije

Razina korisnika 7
Bedž +4

Probaj se spojiti na FDD2600 možda je samo krivo napisano u FW. Ako se ne spoji na 2600 onda trebaš koristiti neki tool za zadavanje frekvencija i agregacija.

Razina korisnika 1

imam mogucnost spajanja samo tdd 2600 kad odaberem samo to pise mi da nemam internet konekciju,ako znas koi tool za preporuciti inace zasto su mi brzine bolje kad namijestim na auto budu izmedu 70-90mbit/s imam iskrine antene udaljenost tornja 300metara.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Probaj sa skriptim za chrom(nisam siguran dali radi)

https://drive.google.com/file/d/1R0gWpPw3xXWnkPdGvkzMSBjW-jH2V0km/view

ili za pc

LTE H-Monitor 

LTEWatch

ili mob

huactrl

Javiš jeli možeš se spojiti na FDD2600

Razina korisnika 1

kad sam skinio aplikaciju nemogu namijestat frekvencije treba nadograditi platit pro verziju..ali mi je samo povezalo na b7

Razina korisnika 7
Bedž +4

Znači da može na B7 FDD jer TDD nema u HR imaš i druge aplikacije ali mislim da ide i aki nije pro da se mogu mijenjati frekvencije

Razina korisnika 1

evo skinio sam lte h monitor i kad udem u postavke pod radio samo jedan band mogu postaviti nevidim kako zadati vise bandova odjednom staviti jel moze objasnjenje kako taj program radi

Razina korisnika 7
Bedž +4

Imaš na njihovoj stranici upute teško mi je ovako napamet govoriti ne vidim koja je situacija kod tebe

Razina korisnika 1

ma evo skuzio samo koju frenkvenciji da zadam kao primarnu na b7 mi ocitaje najbolji sinr da ostavim na njemu?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Nema veze koja ti je primarna bitno da imaš agregaciju 3 frekvencije a koliko vidim preko huctrl nemaš 4G+ samo 4G znači radi samo na jednoj frekvenciji. 

Razina korisnika 3
Bedž +1

Imam tri bazne stanice u dosegu sa približno istim nivoom signala. Da li 4G+ može raditi sa dvije različite bazne stanice ili samo sa jedne?

Odgovori