Riješeno

Vip HomeBox brzine

  • 1 February 2018
  • 3 odgovora
  • 1849 pregleda

Poštovani,

Koristim VIP HomeBox internet, dvije dvogodišnje pretplate, (fiksne telefonske linije mi ne trebaju i ne koristim ih) na dvije lokacije u Rovinju u samom centru.
Imam 2 apartmana za iznajmljivanje, udaljeni kilometar jedan od drugog, po ljeti se internetom koriste turisti, a po zimi ja kao vlasnik.
Van sezone brzine su dobre, oko 50/20 dok po ljeti, razumljivo, zbog opterećenosti mobilne mreže, brzine padnu na oko 30/10, što je zadovoljavajuće.

Imam pitanje, odnosno sugestiju:
1. Korisnicima koji ne žele uopće koristiti telefonsku liniju kao kompenzaciju bi se mogli dići giga sa 100 na recimo 200 giga
2. Pošto tehnologija napreduje, mislim da bi se svim korisnicima mogao dići mjesečni promet od 08:00 do 24:00 na 200 giga.
3. Da li Vip u skoroj budućnosti razmišlja podići limit sa 100 g mjesečno, na koliko giga, i ako da, kada?

Hvala & Pozdrav iz Rovinja
Darko Botica
icon

Najbolji odgovor od Tromy 1 February 2018, 10:12

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 4
Pozdrav, evo što je zasad poznato:

1. Obzirom na veliku potražnju usluge, trebalo bi se voditi računa i o poboljšanju infrastrukture da bi se sve to podržalo što se i događa ali vjerojatno ne tolikim tempom.
2. Trenutno se ne planira tako nešto, no opet sve zavisi o potrebama tržišta
3. Ista stvar kao u pitanju 2
Razina korisnika 5
Bedž +2
@roundtrain

Imaš i opciju da aktiviraš dodatnih 100Gb za 30 kn mjesečno pa preko ljeta dok su furešti tu imaš 200Gb a kasnije ugasiš, možeš aktivirati i preko moj VIP aplikacije na kompu ili pozivom SZK.
Razina korisnika 2
5 turista kad pokrenu video na youtube u HD rezoluciji tih 100gb dosta za 7 dana,i što dalje?
mislim da je tele2 daleko bolja opcija za nas koji tučemo internet i netreba nam telefon, ,ali šta je tu je 2gd čemo izgurat 🙂

Odgovori