Riješeno

Vanjska antena za ZTE MF286R

  • 29 August 2020
  • 13 odgovora
  • 6716 pregleda

Razina korisnika 1

Pozdrav. Signal mi je na 80% otprilike.  Brzina downloada 20-30MBita dok je brzina uploada oko 40.  Malo mi je to nelogicno ali ajde.  Upload duplo brzi od downloada. Da li se na ovom ruteru mogu mijenjati frekvencije spajanja. I koja je najbolja opcija za vanjsku antenu. Nesto sam negdje citao da je za ovaj ruter mozda najbolja jedna a ne dvi vanjske. Ako netko za da malo da pojasnjenje.

icon

Najbolji odgovor od daworin 16 May 2022, 09:36

Pogledaj original

Odgovora 13

Razina korisnika 7
Bedž +4

MF286 nema u postavkama za antene prepozna ih automatski. Frekvencije možeš vidjeti, mijenjati i zadavati agregacije sa skriptom za MF286 koju ubaciš u Chrome preglednik.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Krivo gledaš. Imaš u ovoj temi na 22 stranici u mom postu.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Uredu je brzina DL očito ti bazna stanica preopterećena!

Razina korisnika 1

Ovo mi se nikako ne čini u redu 

Razina korisnika 2

Cim je UL veci od DL-a, na baznoj imas preopterecenje odnosno puno spojenih korisnika.

Razina korisnika 1

Znači lijepa naša …  U centru Zadra, preko kabela imam 20/2, a preko 4g 20/40 i možeš se okrenut naglavačke ne možeš bolje. 

Razina korisnika 2

Koliko dobijes kad ubacis karticu u mobitel?

Razina korisnika 1

Ovako je kad stavim karticu u mobitel.

Razina korisnika 2

Ocito se ruter na spaja na sve frekvencije na koje se spaja mobitel

Razina korisnika 1

Da li bi se promlem riješio sa Huawei B535-232 ?

Razina korisnika 1

Pozdrav, na mf286r ne vidim opciju biranja vanjske antene u postavkama, dali sam predvidio ili se po spajanju vanjske antene ruter automatski podesi da koristi vanjsku antenu? 

Razina korisnika 1

Ocito se ruter na spaja na sve frekvencije na koje se spaja mobitel

Kako vidjeti na koje se frekvencije spaja? 

Razina korisnika 1

MF286 nema u postavkama za antene prepozna ih automatski. Frekvencije možeš vidjeti, mijenjati i zadavati agregacije sa skriptom za MF286 koju ubaciš u Chrome preglednik.

Dali bi molim te bio ljubazan da me samo usmjeris gdje mogu naći tu skriptu da napravim lock na band 20. Gledam po netu pa ne nađem. Hvala 

Odgovori